Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális egy aranyhörcsögné...

Az normális egy aranyhörcsögnél, hogy amikor alszik, dölöngél, rángatózik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt aranyhörcsögöm, és most is van, de eddíg ilyen probléma még nem volt velük. Ezért nem tudok biztosat mondani, de szerintem nem normális. Persze ha ez csak egy egyszerű kis szuszogáshoz hasonló, akkor nincs semmi probléma, de ha már erősen rángatózik és dölöngél, akkor mindenképp vidd el állatorvoshoz, hátha lehet vele csinálni valamit. Remélem jobban lesz!
2008. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megijeszteni, de nekem a kiskutyámmal volt olyan probléma, hogy mikor aludt, akkor rángatózott, elvittem állatorvoshoz, aki megállapította, hogy epilepsziás. Gyógyítani nem lehetett. Sajnos az állatoknál ilyen betegséggel élni kín... így a szenvedésének elkerülése végett altatásra került sor.


Vidd el sűrgősen a biztonség kedvéérta höridet állatorvoshoz. Egyáltalán nemiztos, hogy baj van, lehet, hogy csak különleges alvásmóddal rendelkezik. ;) De jobb a biztonság!

2008. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem eddig több hörcsögöm is volt, sőt most is van. Ilyet eddig egyik sem csinált.
2008. márc. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Nem akarlak megilyeszteni de nekem volt eddig 10 hörcsögöm és ebből 5-6 ebben halt meg mert amikor kitettem h járkáljon elesett meg ha aludt és felkeltettem akkor fölpattant és elkezdett rángatózni utána ezt csinálta pár percig utána vissza aludt:( És 1-2 hét múlva meghalt pedig etetem és almát reszeltem neki h ne kelljen rágni: :( Csak az a baj h itt ahol mi lakunk állatorvosok nem foglalkoznak hörcsöggel:(.

De amúgy most is van 3 hörcsögöm és ebből ketőnél ez a tünet mutatkozott de sikreült megmenteni és még mindig élnek:) Azt tom ajánlani h minden nap vedd ki egy kicsit h járkáljon én is ezt csináltam meg mindig 2-3 óránként nézzd meg és rakj be neki egy kis almát, répát, paprikát. Remélem azt tood h K betűs dolgokat nem lehet neki adni mint pl: krumpli, káposzta mert bele is pusztulhatnak: De gondolom ezt te is tod. mivel gondolom amikor megkaptad a hörit utána néztél:D na remélem tudtam segíteni és ha ott foglalkoznak hörcsöggel az orvosok vidd el szijja puszi

2008. ápr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hörcsögöm és az is ezt csinálta aztán elvittük állatorvoshoz arra, hogy mi volt a baja arra nem emlékszem, de azt mondta az állatorvor már egy matuzsálem a hörcsögöm mert 2 éves és egy aranyhörcsög másfél évig él. Lehet, hogy ha megöregednek a hörcsögök ezt csinálják. Szerintem vidd el állatorvoshoz!
2008. júl. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Hali ha megkapod ezt az üzit válaszolj már túlélte a hörid?
2008. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Én aranyhörijeim is ezt csinálják,de szerintem ilyenkor csak álmodik ...:)
2009. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak álmodnak dolgokról. Mint mikor az ember álmába szétrúgja az ágyneműt
2018. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!