Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörimnek adhatok szárított...

Hörimnek adhatok szárított vörös szúnyoglárvát, amit eredetileg a halamnak vettem?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
2011. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
A halaknak sem adsz hörcsög magvakat, hörcsögöt se hal táppal etesd.
2011. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
meghaltak a halak, és csak azért kérdeztem, hogy odaadhatom-e a hörinek mert különben megy a kukába.
2011. szept. 14. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Menjen a kukába!!!!!!
2011. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
nyugodtan adhatsz neki.. úgysem eszi meg, több esze van mint neked :)
2011. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocs, hogy élek... Azt hittem itt lehet kérdezni, majd alapból tudni fogom hogy nem lehet neki adni... Télleg, honnan is kéne tudnom?
2011. szept. 14. 20:01
 7/9 anonim válasza:
40%
nem baj most már tudod és nem adtál neki nem,lesz semmi baja így,amugy télleg nem lehet adni:y
2011. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Platypus ***** válasza:
100%
Nem értem ezeket a válaszokat. A hörcsögök alapvetően mindenevők, igénylik a fehérjét. A természetben tücsköt-bogarat megesznek. A vörös szúnyoglárva egy jó fehérjeforrás, mérgező anyagot nem tartalmaz és alacsony a zsírtartalma. Akkor hol itt a probléma? Szerintem imádni fogja, akár jutalomfalatnak is használhatod, csak ne adjt neki egyszerre sokat. Ja és amíg voltak hörcsögeim, rendszeresen adtam nekik bogyós haltápot csemegének, a rekorder aranyhöri 5 évet élt.
2011. szept. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
szerintem is adhatod neki, de nem egyszerre, hanem apránként keverd hozzá a szokásos eledeléhez. Így az is hamar kiderül, hogy megeszi-e, mert ha nagyon nem tetszik neki, akkor inkább otthagyja a szokásos kajáját is.
2011. okt. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!