Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden nyuszi ad ki ilyen...

Minden nyuszi ad ki ilyen fura hangot? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
A törpenyuszim szokott olyan hangot adni, mintha valamit rágna a fogai között, de biztos, hogy nincs ott semmi! Ezt főleg olyankor szokta, amikor simogatom. Nem tudom, hogy azért csinálja, mert tetszik neki, vagy mert zavarja. Ha nektek is csinál ilyet, mikor és miért, mit tapasztaltatok?
2011. szept. 17. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

hát nekem nincs csinál ilyet, csak ha rá valamit

lehet, hogy tetszik neki ha simogatod, ha nem megy el állja hogy simoasd akkor tetszik :D

2011. szept. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem tetszene neki, akkor nem hangokat adna, hanem elugrana.
2011. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Igen, az enyém is csinálja, ez annak a jele, hogy borzasztóan élvezi, amit csinálsz, ez náluk olyan szintű, mint a cicáknál a dorombolás.
2011. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszi szépen mindenkinek, megnyugtattatok! :)
2011. szept. 18. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
olyan mintha borzasztóan sokat rágna?nekem is csinálja a tengerimalacom de nekem inkább féltékenységből,mert amikor megsimogatom a tesom malacát vagy a másik malac elveszi tole a kaját...akkor az én malacom valamit félreértelmezet a rágcsasuliban :DDD:P
2011. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

:D Nem nagyon sokszor csinálja, csak kb minden 3. alkalomkor, mikor simogatom, felveszem, ilyesmi. Azért nem gondolom, hogy "dorombol", mert annyira még nem ragaszkodik hozzám, nem hiszem hogy ilyen hamar megszeretett (3 hete van nálam), amúgy sem akar annyira a közelemben lenni.

De amúgy a hang igen, olyan, mintha rágna, pedig nincs a szájában semmi.

2011. szept. 20. 19:34
 7/9 anonim ***** válasza:

:D hát én már tényleg nem tudom mit higyek! az én malacom nem tanulta meg a szabályokat mikor eszt vették én mondom!

és gratulálok a nyuszidhoz! legyél vele boldog még legalább 15 évig :))!

hogy hívják?

elözö vagyok

2011. szept. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, de sajnos csak max 7-8 évig élnek a törpenyuszik :( Amúgy Blackberry a neve.

Itt van róla néhány kép(remélem sikerült jól belinkelni):

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. szept. 22. 21:49
 9/9 anonim ***** válasza:
istenem de aranyos! jó a neve :P
2011. okt. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!