Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi tévő legyek hörcsög ügyben?

Mi tévő legyek hörcsög ügyben?

Figyelt kérdés
Az arany hörcsögömet pároztattuk egy hím arany hörcsöggel. Azt olvastam, hogy 18-20 nap a vemhességi idejük. Már 1 hónap is el telt a pároztatás óta a hasa nagy de nem szült meg. Miért??? Az egyik ismerősünk azt mondta, hogy biztos mind ketten hímek vagy nőstények voltak ami nem lehetséges, mert a hímnek hatalmasak voltak a heréi a másiknak meg nem volt ott semmi. De mi a baj??
2011. szept. 17. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ismerősöd sem nagyon vágja a témát, mond meg neki, hogy két hím vagy két nőstény nem szokott párosodni és főleg nem lesz terhes. Az, hogy késik vagy elmaradt a szülés több oka is lehet, legjobb lenne elvinnéd az állatorvoshoz.
2011. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De az a baj, hogy igazán nem az én hörcsögöm, hanem a kereszt anyukámé. És ahogy ismerem biztos, hogy nem fogja elvinni a kis hörit orvoshoz. Mert azért nem költenek pénzt. Azt mondja, hogy ha terhes lett volna akkor már megszülne. De akkora hasa van oldalra, hogy úgy néz ki mint egy golyó. Én már csak értek hozzá hiszen egy darabig tenyésztettem őket. Úgyhogy még a fiának is megengedte, hogy újra fogdozza. a fia 6 éves lesz és hát nincs benn érzés. nem tudja, hogy megfogni és néha kicsit meg is nyomja. Én már felvilágosítottam őket de egyszerűen nem halgatnak rám! :(
2011. szept. 18. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez esetben semmit nem tehetsz. :( Ha tehetném, megtiltanám, hogy 10 éven aluli gyerekek kezébe legyen ilyen pici és törékeny állat, nem tudnak vele még bánni.
2011. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!