Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért eszik meg minden hülyesé...

Miért eszik meg minden hülyeséget a malacom?

Figyelt kérdés
Kicsi tengerimalacom mindenféle kaját megeszik, ami nem neki való. Persze ne értsetek félre, nem szoktam emberi kajával etetni, csak kíváncsi voltam megenné-e. Eddig ízlett neki a tejszínhab, vanília puding, meg a kakaós kifli is. Nem kapott sokat, csak 1-1 falatot kíváncsiságból. De miért ette meg őket? Mint egy hörcsög, az is mindent megeszik.. A másik malacom egyáltalán meg se kóstolja az ilyesmi kaját, ezért csodálkozok ennyire :D
2011. szept. 18. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
valószínű hogy a két malacnak különbözik az ízlése. állatoknál is van ilyen természetesen. azért én a helyedben nem etetném mindenféle emberi ennivalóval.
2011. szept. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze én sem etetem ilyenekkel :) csak amikor én ettem, kíváncsiságból megkínáltam. akkor egyszer "kapott" olyanokat, mindből 1-1 falatot :)
2011. szept. 18. 14:39
 3/8 anonim ***** válasza:
(: értem. biztos aranyos lehet. én is adtam mindenféle kaját a papagájomnak amikor még megvolt, csak nem tett jót a gyomrának. : /
2011. szept. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért eszi meg, mert ízlik neki. De erre gondolom te is rájöttél, tehát nem egészen értem a kérdés valódi lényegét.
2011. szept. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
El akarta mesélni és/vagy szeretet volna róla beszélni.
2011. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

csak azért kérdezem, mert tápot kap, szénát meg zöldségeket/gyümölcsöket. és el nem tudom képzelni, miért ízlik neki pl a puding.

most nem értem miért kell belekötni..

2011. szept. 18. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:

"El akarta mesélni és/vagy szeretet volna róla beszélni."


Én nem kötöttem bele. ;)

2011. szept. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te is kapsz húslevest meg tökfőzeléket, mégis megiszod a kólát, nem? A malac ráadásul nem tudja, hogy neki mi a jó, csak azt, hogy amibe belerágott, az finom-e vagy sem.
2011. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!