Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kisgyerek mellé milyen állatká...

Kisgyerek mellé milyen állatkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
3, és 6 éves gyerekeknek,akik nagyon szeretnének valamilyen állatot mit ajánlanátok? Előnyt jelentene, amit ki is lehet engedni szabadon, természetesen a szobában, és "játszani" is lehet vele. Van ilyen? Köszönöm szépen.
2011. szept. 19. 10:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
65%

plüss


:-)

2011. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én a papagájra szavaznék. Lehetőleg még fiatalt mert az még nem szokott senkihez. Biztos jól ellennének vele ha meg elég kicsi a papagáj akkor nem nagyon tudja megcsípni őket hogyha felhergelik. Jó ideig volt Nimfa papagájom és csak a kisujjam tudta nagy nehezen megkapni ~.~
2011. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
én 7évesen kutyát kaptam apukámtól.egyébként a "ki lehet engedni játszani" az a nyuszi.de mivel még bizonyos kutyákat sem javasolnak kisgyerek mellé,mivel a gyerekek durvák,és a nyuszinál nagyobb testű kutyákat is könnyen "összeroppanthatják",így ennyi idősen én nem vennék nekik kisállatot,úgyis szétnyonyorgatják,aztán max fél év után meg megy a sírás mert meghalt a kisállat.az meg se a gyereknek se az állatnak nem jó..
2011. szept. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Gyerek mellé papagáj? azért az vicces lenne. Nekem fióka korától megvan a nimfám mégis csipked, pedig kicsinek kézhez volt szoktatva. Ráadásul a nimfa kicsit kegyetlenül csíp.

Olyan állat nincs amivel játszani lehet....Kutya, de az meg nem igazán való lakásba, mellesleg nyúzni sem lehet(ne). Várj amíg nagyobbak lesznek a gyerekek, amikor felfogják, hogy egy állattal, hogy kell bánni.

2011. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
kutya
2011. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi teknőst kaptunk, és nagyon-nagyon szeretjük őket, a mai napig megvannak. :)

Nem hinné az ember, de őket is ki lehet venni (persze, amíg kicsik, óvatosan!), és nagyon kezesek, megismerik az embert, felmásznak rám, jönnek utánam...

Gond is kevesebb van velük, mint egy kutyával pl., emellett elég szívós kis lények tudnak lenni. :)


De persze bármilyen állatot csak akkor ajánlok, ha jut rá is azért idő a két kisgyerek mellett, és nem hagyjátok, hogy a gyerekek durvák legyenek velük, vagy egy idő után csak úgy félredobják őket.

2011. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

szerintem a cica tartása a legegyszerűbb...:)


bár én kiskoromban a kutyáknak örültem a legjobban.


voltak nyusziaink is, rettegtek az embertől, el is szöktek.

volt teknősöm, halam,... szerintem nem egy nagy élmény...

volt egerem, az este kaparászik, büdi, és nem nagyon lehet szabadon engedni.


volt fürjem, szegény az is eléggé be volt tojva...


ezek valójában nem háziasított állatok. még a macska sem teljesen az.


ha hosszútávra szeretnél állatot, akkor kutyus.

ha nem baj, hogy elszökhet, levadászhatja valami, akkor a fent említettek közül bármelyik.

2011. szept. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha már mindenképp szabadba is tervezted akkor egyértelmű hogy egy kistestű kutyát vegyél de ügyelj hogy ne ideggyenge legyen.....
2011. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát... A 6 évesnek már szinte bármit, a korlát az sajnos a 3 éves. (ők még elég könnyen megnyomorgatják a degut/nyuszit/t.malacot)

Nálunk az vált be, hogyha az állat legalább akkora, mint a gyerek - aza: kutya, kecske, póni.

Azokat szereti, kárt nem tud benne tenni és elég nagy hozzá, h tisztelje. :)


Ha nálatok a lakás korlát, akkor egy nyuszit mondanék - magyar óriást, vagy belga óriást.

2011. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 10:39


Hát néha engem is megcsípett de az akkor volt amikor bebújt a kis vackába. De amúgy reggel már a hátamon mászkált ha meg odatettem a karom akkor rámászott egyből.

2011. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!