Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok...

Milyen kutyát ajánlanátok kisgyerek mellé? Kérlek ne vásárolhatót ajánljatok, mert szeretnénk inkább egy árvát örökbefogadni!

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy hallottam,a golden retriever nagyon gyermekbarát kutyus,barátságos,szép is,menhelyen szoktak lenni.
2009. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Expresszen, iwiw-en nagyon sok ajándék kutyus van. Kisebb termetű keverék kutyust is örökbe lehet fogadni, sokszor egészségesebbek mint a fajkutyusok. De körül lehet nézni az Illatos úti telepen, vagy pl. a NOÉ állatmenhelyen is. Nagyon hálásak tudnak lenni az ilyen helyekről elhozott kutyusok. Véleményem szerint kölyök, fiatal kutyát hozzatok, a viselkedéséből sok minden leszűrhető, esetleg vigyétek magatokkal a kicsit is, hogy lássátok hogyan viszonyul a kutyákhoz. Nem e fél tőlük esetleg. Általában kiválasztják maguknak a gazdit:)
2009. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Egy idősebb spánielt 1 éve fogadtunk be, és nem bántuk meg. Imádja a gyerekeket, és nagyon türelmes velük, persze ez is nyílván kutya függő, de azért érdemes megnézni ezt az oldalt: [link]

Valamint az első kutyámat (ő spániel keverék)expressz-ben találtam, ingyen elhozhattam, mert ismeretlen volt az apa :)

2009. júl. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
A www.allatok.info oldalon nagyon jól lehet keresni az örökbefogadható kutyusok között, és sokszor az is meg van adva, hogy ajánlják -e kisgyerek mellé.
2009. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Labrador, golden .. retrievermentők webcíme: [link]
2009. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2009. júl. 1. 14:54
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Látom valaki nem csipázza a goldeneket...jól lelettem pontozva....:S (első válaszoló)
2009. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
golden, vagy japán-spicc:)
2009. júl. 11. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia!

sztem menj ki menhelyekre, és ott mondd el, hogy hova lenne a kutyus, h gyerek mellé, hasonlók, és ők fognak tudni segíteni benne, hogy van e olyan kutya a menhelyen.

2010. jún. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!