Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen játékok vannak a...

Milyen játékok vannak a tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
Mint pl.: a hörcsögnek is van a ház, a futókerék..stb
2011. szept. 19. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátomék malacának csúszdája van. Imádják:)
2011. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Macska. Na jó ez hülye vicc volt. Nem tom igazából nekik konkrétan nincsen, de amikor nekem volt én adtam nekik néhány diót amikbe egy akkorka lukat fúrtam, hogy a fogacskáik beleillettek na azzal nagyon jól elvoltak, dobálták meg gurigatták és próbálták széttörni... mondjuk este eléggé idegtépő volt amikor a ketrec rácshoz verték :) Csinálhatsz nekik alagút rendszert kartondobozokból, vagy nyessél egy vastagabb almafa ágat azzal is eltudnak szórakozni. Esetleg ha van rá mód egy kedvenc falatjukat fűzzél fel valami ágra vagy olyan dologra ami rájuk nézve nem veszélyes, és tedd olyan magasra, hogy meg kelljen "küzdjenek" érte. Igazából légy kreatív :)
2011. szept. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem az is lehet neki játék hogy simogatod. Például az én tengerimalacom nagyon szereti és "berregő" hangot ad és teljesen nekidől a kezemnek. Talán ez is egy játék neki. :)
2012. jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dorinna00 ***** válasza:
WC papír gurigába szorj egy kis tápotés hagyd, hogy kiszedje. Hallottam már olyat is, hogy a ketrec/terrárium különbözö pontjaira szord a gyümit, zöldséget. Ez egyben testmozgás és felfedező túra.
2012. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!