Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez mit jelent a nyulaknál?

Ez mit jelent a nyulaknál?

Figyelt kérdés

Amikor bemegyek a nyulaimhoz akkor az eggyik akkorákat ugrik ilyen idegrángás vagy én nem tudom... de az a lényeg hogy egy fél méter magasra felugrik. Eléggé megilyeszt ilyenkor..

Még azt akarom mondani hogy nem félnek tőlem tehát odabújnak meg stb. Ez az öröm jele vagy epilepsziás rohama van? vagy mi?


2011. szept. 20. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem csak úgy spontán szokott ilyet csinálni, a nappali közepén. Én azt vettem észre, hogy olyankor ilyen, amikor nagyon elemében van és boldog. Bocs az OFFolásért, de nekem epilepsziás rohamot akkor produkál, amikor a fejét kezdi el rángatni hirtelen mozdulatokkal, mintha belement volna valami a fülébe. Ezt valaki másnak csinálja? Vagy a tied nem szokta?
2011. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!