Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez ugye nem betegség? A...

Ez ugye nem betegség? A törpenyuszimnak pár napja az egyik füle teljesen hegyes, a másik pedig lelóg. Valami megcsiphette neki? Vagy azért van ez, mert még növésben van? Ez a nyulaknál természetes, vagy nem?

Figyelt kérdés
Amikor megvettem még mind a két füle felálló volt. 3hete van nálam, de csak pár napja kezdődött ez nála.
2009. jún. 30. 21:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

oltásai megvannak?

mennyi idős?

2009. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2hónapos.Nem oltattam, mert azt hallottam hogy csak azoknál a nyusziknál fontos, amelyiket kiviszik a szabadba, kertbe. Egyáltalán hány honapos kortol lehet kezdeni az oltást? Sajnos még csak most tanulom ezeket a nyuszis dolgokat:/
2009. jún. 30. 21:25
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Mivel gondolom szellőztetsz,ezért fontos a nyuszi oltása,mivel az egyik betegség porral a másik szúnyogokkal terjed,de jobb beoltatni mindkettő ellen!

Az ivartalanítását is ajánlom,fontos az egészége szempontjából és tovább is él.


ezt olvasgasd:


[link]

2009. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Mennyi idős korában vetted?

Ha még csak pár hetes volt, akkor könnyen előfordulhat, hogy egy mix-et vettél, és valamelyik szülő lógófülű volt. Lehet, hogy továbbra is 'felemás' marad, vagy a másik füle is követi az első példáját.

Nem dörzsöli oda fülét a tárgyakhoz? Ellenőrizd a lógó fülét (és a másikat is), hogy nincs-e benne sárgás váladék!

-Binky

2009. júl. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
semmi gond ne izgulj a laska fülű nyulaknak pont enyi idősen kezd lekonyulni a fülük az enyémeké is kb ijenkor kezdett elösször az egyik utána a másik amúgy van hogy az egyik füle álló lessz de az szerintem aranyos is lehet tehát ez természetes és lehet hogy mix ... hosszú a szőre a fején,vagy a testén?üdv:kecsa
2009. júl. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A szöre nem hosszú! Inkább rövidszőrünek mondanám.Viszont az már az első napokba feltünt, hogy tul nagyok a fülei.Lehet hogy pont azért, mert logós fülü lesz? Azért mindenképp be fogom oltatni, mert ugy látom ez nagyon fontos.
2009. júl. 1. 19:53
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

az ivartalanítás is fontos..

anélkül a nőstény nyulak 90%-a 5 éves koruk után méhrákot kap és elpusztul,a bak nyulak hererákot stb ..

2009. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
míííííííííí dehjogy kap semmijen betegséget beteg ez az ember vagy mi a laskás vagyok nehogy elhiggy ijen böszmeséget hihetetlen ökörség úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú. nem kell leoltatni se ivartalanítatni feltétlen írj kommentet ha ezt elolvastad. ekkora lúzereket méghogy hererákot heh nekem vannak 9-12 éves nyulaim is és semmi bajuk sőt van hogy még 7-8-at ellenek ekkora ökörséget felforrr az agyam .Bocsi hogy dühöngök de ekkora ökörséget, huh na ne halgass rájuk lehet pont az oltástol lessz gyengébb és hamarabb hal meg. Be ne oltasd felesleges mint az influenza oltás az is árt mert legyengít. kérlrk ne oltasd le de végülis a tied na mindegy húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú sok ökörség
2009. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja és ha nem hosszú szőrü akkor tuti laska nyuszid van szerintem azok marha aranyosak de figyeld a fülét nehogy kisebesedjen.Rák micsoda ökörség húúúú minek ir ha nemtud szart se bocsi
2009. júl. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
CSATLAKOZOM EZEK BETEGEK MÉGHOGY RÁKOT EL NE HIDD AZ ÉN NYUSZIM8 ÉVES ÉS LÁNY SEMMIMBAJA "LÚZEREK"
2009. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!