Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek való nekem a höri?

Szerintetek való nekem a höri?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kisállatot és a hörcsögre gondoltam azért mert szinte már minden állatom volt csak az nem,meg azért is mivel én délutánonként sportra járok és ugye amire hazaérnék pont tudnék vele foglalkozni!! Ti höritartók meg vagytok elégedve hörcsögeitekkel?Ja és jár még valami ördöngösség velük?Elöre is köszi a válaszokat!!!
2011. szept. 24. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem voltak hörijeim, és semmi különös ördöngösség nem volt velük, terrárium vagy ketrec rendszeres tisztítása, kaja szóval egyszerű a tartása, és elég szerintem, ha naponta egy kicsit foglalkozol vele, kiengeded szaladgálni, ilyesmi, de ha kettőt (vagy többet) veszel, azonos neműeket az még jobb, nem unatkoznának egy percre sem. :)
2011. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
mi az a höri?
2011. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hörcsög :))
2011. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
semmiképp sem ajánlom neked kérdező.
2011. szept. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem még régebben volt hörcsögöm... és ha jól emlékszem nappal aludtak inkább és éjjel játszottak..
2011. szept. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én teljesen meg vagyok a hörcsögömmel elégedve!

nagyon aranyos kisállatok és nagyon kedvesek! :)

az enyém dzsungáriai törpehörcsög...nekem ő az első hörcsögöm és amikor először megláttam rögtön beleszerettem!

csak annyit tudok mondani,hogy próbáld meg! végül is ahogy mondják: próba szerencse! sok sikert a hörcsögtartáshoz! :)

2011. szept. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!!:-)
2011. szept. 24. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!