Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2. at dögleszti meg. Mit tegyek?

2. at dögleszti meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, nagyon bírom, tök jó fej, de van vele egy nagy bajom. 1 éve volt neki egy malaca, aki akkora akváriumba volt, hogy alig-alig bírt megfordulni. Vizet sosem adott neki, csak akkor kapott amikor ott voltam nála és adtam neki, mind megitta! Kaját is csak néha néha, amikor már nagyon visított. Takarítva 2 hetente 1x, ez a malacka így élt 6évig. Tavaly elpusztult. "NEM TUDJA MIÉRT"!

Most kikunyizott magának egy hörcsögöt,(aranyhöri) nah szóval, mivel ő nem ad ki hangokat ha éhes, ő is csak néha néha kap enni-inni. Az aranyhörcsögök sok figyelmet, foglalkozást igényel. Nah szóval, amióta megkapta 1x sem vette ki, azzal a kifogással hogy visít. PERSZE HOGY VISÍT. Szörnyű! De ha szolnék neki akkor tuti teljesen haragba lennénk. Meg mondaná hogy milyen hülye vagyok, és tagadná. Megoldás?


2011. szept. 24. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem barátkoznék egy állatkínzó emberrel.


Legalább nem is tudnék arról, hogy mit tesz szerencsétlenekkel :(

2011. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.járj hozzá gyakrabban

2.névtelen bejelentőként jelentsd be az állatvédőknek.

2011. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kitol kunyizta ki a horcsogot? Szuleitol? Emlitsd meg nekik, hogy baratnod nem tudja, hogy kell a horcsoggel banni, utananezni.
2011. szept. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy tengeri malac 5-7 évig él, szóval a 6 év az átlagos és nem tűnik rosszul tartottnak, ha addig élt. Amúgy én kételkedem abban, hogy nem Te túlzod -e el a dolgokat...nem tűnik annyira szörnyűnek a helyzet.

Amúgy meg gömbakváriumban tartotta, hogy alig tud megfordulni az a malac? Mert amúgy ez is elég túlzó.


Neked van állatod?

2011. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
30literes akváriumban.... hosszúnak hosszú de..Kb 46cm hosszú lehet.Hidd el, nem túlzom el. Nem kapott soha vizet, enni is csak akkor amikor már nem bírták a visítást hallgatni. Jah és a tengerimalacot sem vette ki soha. Igen nekem is van állatom patkány, és ő mindig tiszta, sétáltatom, 1 emeletes ketrecben van, minden megvan neki. Volt tengerimalacom, ő 8évig élt, volt neki egy 1,5mx 1,5m es kinti "futtató" amiben kint volt reggel 8-tól, este 6 ig, abban volt egy hungaroceles (belül)faház,ha fázik akkor belebújjon. De persze csak akkor volt kint ha szép idő volt, hóba esős időben nem engedtük ki. Amúgy egy nagy nyúlketrecben volt bent a házba a melegbe. Ő is mindig volt takarítva, cuccok játékok véve neki. De a barátnőmnek csak egy itató (ami mindig üres)és egy kajás volt.
2011. szept. 24. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Üsd addig, amíg észhez nem tér. Esetleg elmondhatod a szüleinek, hogy a fiuk állatkínzását támogatni gusztustalan dolog. És semmiképp se barátkozz vele, mert az ilyen ember nem kompeltt.
2011. szept. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintemis járj hozzá többet és jelentsd fel névtelenül.
2011. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!