Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm hátán hullik a...

A hörcsögöm hátán hullik a szőr, és egy hatalmas dudor van a ugyan ott. Mi az?

Figyelt kérdés
Április 25-én lesz 1 éves, lehet hogy az öregség teszi? :S Nagyon aggódom érte! És a dudor mellett egy piros csík van, mik ezek?? A dudor nem most jött ki rajta, 2-3 hónapja. Daganat?
2011. szept. 29. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, daganat lesz. Beltenyészet miatt. Sajnálom, de nálunk is ugyanez volt. :(
2011. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi ideje van még a Kicsikének? :"( És jó vagy rosszindulatú? Vagy ezt így nem lehet megállapítani? :"(
2011. szept. 29. 11:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos az lesz.


Nekem szerencsére 2 évig élt a hörink., Sajnos ők ilyen rövid életűek, de nincs mit tenni...:(

2011. szept. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jaj szegényke.A mi hörcsögünket úgy találtam 3 és fél évig élt az utolsó 3 hónapba heresérve lett neki,de utolsó percig ellátta magát.Azt mondta a doki ,hogy ezért nem kell bealtatni.Egyik este szépen elaludt örökre,,nagyon megsirattam :(
2011. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ál-lat-or-vos. Ennél tagoltabban nem tudom már mondani, hogy a beteg állatokat ő diagnosztizálja, kezeli, és ő látja el információval a beteg állat gazdáját. Nem biztos hogy daganat, lehet hogy csak valami ártalmatlanabb, amit lehet kezelni, de ha daganat, akkor is lehet műthető. 2-3 évig illene élniük a hörcsögöknek, szóval azért ne ásd még a sírját, hanem próbálj rajta segíteni!
2011. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az állatorvosok többsége nem foglalkozik ilyen pici élőlényekkel. :(
2011. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, csak egy kis időt és energiát kell fordítani arra, hogy jó állatorvost találj. Az internet korában ez már nem egy nagy művészet, 10 perc alatt megnézed a rágcsálós oldalakat, megkérdezed fórumokon, hogy kit ajánlanak, és oda viszed az állatot.

Múltkor pont itt írta valaki, hogy a törpehörcsögét kétszer műtötték emlődaganattal, pedig az aztán extra pici állat, szóval minden megoldható, csak akarni kell.

2011. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!