Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hullik a macskám hasán...

Mitől hullik a macskám hasán a szőr? Kép mellékelve

Figyelt kérdés

a macska eszik, iszik, játszik, figyel, teljesen egészségesnek tűnik, azonban a hasáról rengeteg szór hiányzik. máshonnan nem hullik, ha próbálom tépni.. nem sebes, semmi nem látszik...

[link]


2010. aug. 20. 10:58
 1/8 A kérdező kommentje:
látszik, hogy máshol teljesen egészség, dús a szőrzete.. mi lehet a hasával ?
2010. aug. 20. 10:59
 2/8 anonim válasza:
szokott vakarózni?
2010. aug. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bolha, gomba, egyéb? Ha ti nem láttok semmi nyilvánvaló eltérést, érdemes lenne mielőbb állatorvosnak megmutatni.
2010. aug. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kan? mert akkor lehet,hogy összeverekedett egy másik cicával,de jobb lenne ha elvinnéd állatorvoshoz:D
2010. aug. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen nemű a cica?
2010. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd orvoshoz....jajj de örülnék ha most eszembe jutna amit a papám mondott=/ Az ő macskájának volt UGYAN EZ!És nem verekedett se semmi hanem valami betegsége vagy baja volt...szóval (én általában nem szeretem azokat akik mindenre rávágják hogy állatorvos)de most el kéne vinni ,mert neki is az orvos írt vele valami drága hülyeséget amitől meggyógyult.....De sajnos nem emlékszem mit mondott a papám hogy mi is volt ez:( bocsi....
2010. aug. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ivartalanított nőstény
2010. aug. 20. 12:59
 8/8 anonim ***** válasza:
a papámé is az volt...
2010. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!