Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vennétek a nyuszitoknak ilyen...

Vennétek a nyuszitoknak ilyen ketrecet? Jó lenne neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Két nyuszinak megfelelő?

[link]


2011. szept. 30. 16:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A mérete megfelelő lenne egy nyuszi számára de nem tudom hogy ezeken a műanyag kis "létrákon" egy nyuszi tudna-e, szeretne-e mászkálni. Én inkább egy olyat vennék ami egyszintes és sok helyet hagynék benne hogy tudjon benne ugrálni, szaladgálni, nem tennék bele mászókákat. Két nyuszinak viszont kicsi lenne, mert hiába magas, az alapterülete nem elég nagy.
2011. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor 2nyuszinak mekkor ketrec kell?
2011. szept. 30. 16:47
 3/13 A kérdező kommentje:
*mekkora. bocsi
2011. szept. 30. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
hát ez a ketrec nem igazán alkalmas nyulak tartására, elhiszem hogy sokan tartják így, de a nyúl nemigazán mászkálna fel ilyen magasra, inkább egy szélesebb, alacsonyabb ketrecet válassz, egy 90x57x55-körüli ketrec teljesen megfelelő 2vagy 3 nyúl tartására
2011. szept. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül ezt kell megvenni....de ennek a mérete megfelelő lenne: [link]


ahogy olvastam, ez a ketrec 95x57x46cm-s ami megfelelő 2 nyúl tartására

2011. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha két nyuszit szeretnél egy ketrecben tartani akkor nagyon fontos hogy a két nyuszi jól kijöjjön egymással és az idő nagyobb részében szabadon legyenek engedve. Ha mondjuk csak éjszakára lennének bezárva akkor ekkora elég lenne kettőnek is, de ha több időt töltenének a ketrecben akkor érdemesebb két ketrecben tartani őket. Ha lakásban akarod őket tartani akkor ennél nagyobb már nem nagyon férne el meg kapni se lehet talán sokkal nagyobbat. Ha kertben akkor házilag lehet olyat csinálni ami már elég nagy.
2011. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2 nyuszit 120-as ketrecben kell tartani, nem ilyen létrásba :)
2011. szept. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az én törpenyuszim egy alul 280X190 c-esben van, felül pedig 90X80 nagyon sok helye van, de a ketrec mellet is mindennap sétáltatom ! Puding :) :D:D
2011. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy jól kijönnek egymással a nyuszik, találkoztak már?

Amúgy min. 120x60-as kéne nekik...

2011. okt. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még nincs másik nyuszi,1van.Majd a későbbiekben szeretnék mellé egy másikat.Viszont most olvastam,hogy elég nehéz összeszoktatni őket és gyakran tartják a nyuszikat külön ketrecben.Ez jelenleg helyhiány miatt nem megoldható,úgyhogy még sokáig nem lesz másik nyuszi.

2011. okt. 2. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!