Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen dolgok kellenek egy...

Milyen dolgok kellenek egy hörcsög tartásához?

Figyelt kérdés
szeretnék venni hörcsögöt de előtte meg szeretném tudni hogy mennyibe kerül, és hogy mi minden szügséges neki pl: felszerelés,étel,ketrec...........
2011. okt. 1. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Friss zöldség,gyümölcs reggel-este, magvak, fehérje(túró,tojás fehérje) Akvárium vagy ketrec, etető tál, itató, forgács, mókuskerék, kis faház. Az ára, egy hörcsögnek boltonként változó, de egy 1000-nél nem több.
2011. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem dzs. törpehörcsim van.

Zöldség-gyümölcs, én fehérjének sajtot szoktam neki adni, hörcsögkaja (ez takarja a magokat), etető tál, itató, forgács, kerék, házikó, esetleg vitaminos fogkoptató és én vécépapírgurigából csinálok neki alagutat.

Az itteni árakat írom le, ez nyilván mindenhol változik.:

Maga a hörcsi nekem 500 ft, a 600 ml-s kaja 150 ft, a forgács ingyen van, mert van asztalos ismerősünk, de kapsz boltban, (bár nem tudom mennyi, illetve ha neked is sikerül így kérni, akkor mindenképpen jól forgasd át, mert nem lehet poros!), zöldség-gyümölcs mindig van itthon, a kerék 590 ft, a házikó 420 ft, az etető itató dolgok pedig anyagtól függőek.

2011. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat ! :))

de milyen fajta ketrec lenne jó neki?

amiben minden felszerelés van az mennyibe kerül??!

2011. okt. 1. 17:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát olyan, amiben minden felszerelés megvan olyan nincs. Mindenképpen kell venned etetőt és itatót.

Olyan ketrec kell neki, amin kicsi a drótköz, logikusan, hogy ne férjen ki rajta.

Nekem terráriumban van, ami egy hatalmas 70 littyós halakvárium volt. Pont jókor kaptuk.. (:

2011. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

azóta már nézelődtem ! :):)))

ebben meg van minden felszerelés!

persze nem internetről venném ! :))))

2011. okt. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!