Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek túl késő?

Szerintetek túl késő?

Figyelt kérdés

4 éves tengerimalacom 3 éve egyedül van egy nagy ketrecben. Mondták, hogy szerezzek be neki egy társat, de nem lenne túl késő? Be tudná fogadni az új pajtit?? Vagy már hozzászokott az egyedülléthez?

(hozzáértők válaszát kérem!)


2011. okt. 3. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kötelező nekik társ, szóval csak akkor vegyél másikat, ha tényleg szeretnél, vagy szerinted nem boldog a malacod. Elegendő foglalkozás mellett egyedül is remekül érzik magukat.
2011. okt. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én malacom is 4 éves,szintén egyedül él és nekem is ugyan ez a problémám,de tom a választ:ha elég sok ideig vagy vele akkor nem kell társ,mert TE magad vagy a társa,és ha már ilyen öregecske nem hiszem hogy befogadna még 1 malacot szóval inkább ne!!igaz h társad lények,de mint mondtam TE vagy a társa!
2011. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pardon *társas lények
2011. okt. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!