Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisil időnként büdöset...

Miért pisil időnként büdöset a görényem?

Figyelt kérdés

5 hónapos görényem az utóbbi 1-2 hétben elkezdett időnként büdöset pisilni (ivaros). Elég szúrós szaga van, és 20-30 perces szellőztetéssel tudunk csak megszabadulni tőle. Nem mindig ilyen szagú, csak néha, naponta max 1-szer, a többi pisije "szagtalan". Tudom, hogy most kezd "serdülni", de még nincs tapasztalatom görénnyel, így nem tudom, milyen szagú egy felnőtt ivaros hím vizelete/jelölése (de hasonlít a bakmacska szagra, amit ide produkál nekünk). Olvastam, hogy a büdös pisi lehet vesebetegség jele is, bár teljesen egészségesnek látom, eleven, sokat eszik és változatosan, iszik, játszik, a nap nagy részét ketrecen kívül tölti velünk.

Az almot naponta 1-2-szer cseréljük (szükség szerint), úgyhogy azzal nincs baj.


2011. okt. 5. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos h nem csak kiengedte a bűzmirigyét?de szerintem csak jelölget,nekem 4hónapos a hímem,de ő még nem jelölget:)
2011. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!