Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Eltünt a hörcsögöm! Mit...

Eltünt a hörcsögöm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Emeletes házban lakom és éjszaka kimászott.valaki segitsen!
2011. okt. 9. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresd meg.Tegyél neki estére sajtot magot és lessen,hogy mikor jön elő.
2011. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Köpj az ajtófélfára, mondd egy négyszer a hiszekegyet, majd az antiókhiai szent kézigránátot helyezd a hörcsög ketrecébe, számolj háromig, és már meg is van oldva.


Mégis mit gondoltál? KERESD MEG!

2011. okt. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szökött el hörcsögöm és én csapdákat állítottam.Tegyél ki egy műanyag cserepet és támaszd ki gyufával és rakj bele sajtot vagy amit szeret aztán tölts meg egy vödröt forgáccsal és könyvekből csinálj a vödör szájához vezető utat és rakj egy vonalzót az utolsó könyvre és a vonalzó végére szintén sajtot vagy amit szeret.sok szerencsét de ezeket inkább este csináld mert a hörcsögök ugye éjszakai állatok.Sok szerencsét hozzá!
2011. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A porszívót is beindíthatod hátha előjön az ijedségtől de előtte nézd meg a porzsákot is hátha oda fészkelte be magát.Az előző voltam.:)))Ja és ha meglett írj!!
2011. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Végül is meglett az ágyam alatt volt.Aztán este még egyszer kiszökött a kis hülye:)Akkor meg a nagyszobába ment át és ott kaparta a szekrényt de szerencsére reggelre meglett!Most a ketrec mindenhonnan be van biztosítva:)
2011. okt. 10. 17:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerencséd volt, az enyém is anno így szökött ki. Nem lett meg.
2011. okt. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!