Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány C°ot bír az oroszlánfejű...

Hány C°ot bír az oroszlánfejű törpenyúl?

Figyelt kérdés
Hány C°az,ahol még nem fagy meg,amit még bír?
2011. okt. 12. 21:34
 1/3 anonim válasza:
Nekem is voltak, de meghaltak 2 éve ősszel. Hasonló idő lehetett, mint most.
2011. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát mi nem néztük a hőmérőt, de mindig bejöhetett a garázsba, ahol azért egész normális hőmérséklet volt. Így ő megoldotta, ha túl hideg volt kint: egyszerűen bejött.

Persze amúgy sokmindentől függ a dolog, a korától, a szőre állapotától, az egészségétől, attól, hogy időben kezdtétek-e kiszoktatni...

2011. okt. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Lost princess ***** válasza:
Nagyon sok mindentől függ nekem van 4 nyuszi abból 2oroszlánfejű. Mindegyik úgy lett szoktatva hogy birja a kicsit hidegebbet is. Nekem télen egy szerszámtároló házba vannak tartva ahol kb. 5-10 fok van és van kis házuk ahova bebújhatnak. Mgé sose fáztak meg mert igy vannak kicsi koruk óta de ha ki akarod rakni udvarra lakni akkor fokozatosan kell egyre hidegebb helyre tenni. Remélem tudtam segíteni.
2020. nov. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!