Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalacom lány ha van...

Tengerimalacom lány ha van emlője?

Figyelt kérdés
Vagy ez is olyan, hogy a fiúnak is van? Azt olvastam hogy a nőstények y, a hímnek i alakú a nemi szerve. De ha van emlője (látszik a hátsó lába között, a hasa alatt) akkor biztos lehetek benne hogy lány? Előre is köszönöm a válaszokat:)
2011. okt. 13. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
A hímeknek is van cicije, szóval ez nem mérvadó. Ha a nemi szerv formájából nem tudod megállapítani a nemét, akkor 2 oldalt mellette nyomd meg óvatosan (!). Ha kibukik a fütyi, akkor fiú, ha nem bukik ki semmi, akkor lány. :)
2011. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) Bíztam benne hogy már biztosan kislány, de hát akkor várunk még és nézegetem:P Nem nagyon akarom szegényt annyira még molesztálni:P
2011. okt. 13. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ne bízz ezekben a kis dögökben, az aljuk tele van csöcsökkel meg kukikkal.Én is két egyneműt akartam mégis alom lett belőle.
2011. okt. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:D Nekem még csak 1 van. De a netes képek alapján fiú:D Hát remélem ha másik lesz, az is az lesz:D
2011. okt. 13. 22:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Figyi.A hím malackának ha megnyomod a kukiját két ujjal oldalról akkor kibújuk pár centire.Na az a fiú malac.Ha nem jön ki semmi akkor az a leányzó.Kicsiknek így lehet megállípítani egyszerűen.A lánynak és a fiúnak is van emlője amúgy.
2011. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a fiú malacnak is van cicije :) igaz, kisebb mint a lánynak, de ha csak egy van, így nem lehet az alapján megállapítani. én is csak azért tudom mert van egy lány meg egy fiú malacom és látom.

de tényleg úgy lehet ahogy az előző válaszolók leírták. vagy, elviszed állatorvoshoz egy általános vizsgálatra (ami sosem árt) és ő megmondja neked a nemét.

2011. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egypár kép, ami segíthet a neme eldöntésében. Szerintem nagyon jól megmutatja a különbségeket.

2011. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Találtam már hasonló képeket is, bár itt jobban volt illusztrálva:D
2011. okt. 15. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiúnak is van.
2014. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. A lányoknak nagyobb az emlőjük, a fiúknak a lányoknak a fele kb. Remélem, tudtam segíteni ezzel
2020. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!