Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam elleni fog (? )

A nyulam elleni fog (? )

Figyelt kérdés

beraktam a nyulhoz az ellető ládát kb. egy hete és ma mikor kimentem látom hogy nem a ládába tépte meg a szőrt hanem a ketrec másik felébe, most mit csináljak?

ugyan oda tettem a fa dobozt ahova az elözö ellésénél és akkor bele ellet

rakjam egy lapáttal bele a fadobozba a szőrt?


2011. okt. 14. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj, oda szül, ahova akar. Ha neki ott jó, akkor ott jó és kész.
2011. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nálam is volt ilyen :)

bárátságos a nyulad? te eteted, takarítod, minden nap foglalkozol vele..? :D Simogasd meg jól, játssz vele egy kicsit, hogy érezze a szagodat és a szőrt tedd be az ellető ládába [ha nem makacs akkor majd a kicsiket nem szórja szét] amúgy szerintem az ellető ládába fogja a kicsiket rakni :) de ha a szőrt otthagyod akkor a kicsik amikor megszületnek nem lesznek betakarva, mivel hogy a szőr ottmarad a másik sarokba és így piszkos lesz. Vagy ha megszült lehet tép még ki magából szőrt és avval fogja majd betakarni. Kitudja?! :) Csináld úgy ahogy gondolod :P

2011. okt. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ma rá raktam az ellető ládát a szőrre
2011. okt. 15. 09:42
 4/9 anonim ***** válasza:

Kérdező! Szerintem ez nem jó ötlet!


Nálam volt olyan anya nyuszi, akit át kellett költöztetni teljesen egy másik kecóba, egyéb okok miatt. Az egész fészket átraktam, és ahová raktam a fészket oda ellett le.

De volt olyan is, hogy hulla volt a kicsik között. A kicsiket kivettem meg a szőrt egy ládába, kitakarítottam a fészket, és a kicsik visszamentek, és betakartam ahogy voltak. nem volt semmi gond.

Egy a fontos, mielött a fészekhez érsz, elötte simogasd meg alaposan az anyát, hogy a kezeden az Ő szaga legyen. természetesen Ne koszos kézzel kezd el simizni.

2011. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzá tenni, hogy tedd a szőrt a fészekkel együtt be az ellető ládába. Nézd meg mit csinál, de szerintem nem fogja kipakolni. Vagy pedig amikor megellett akkor rakd be a picikkel együtt. Így át tudod nézni van e hulla köztük.
2011. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De hülye vagy te kérdező.. Le lett írva, hogy majd elrendezi ezt magának a nyuszi. Te meg faszául hozzányúltál a szőrhöz..


Gratulálok te idióta!

2011. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem nyúltam a szőrhöz
2011. okt. 21. 19:38
 8/9 A kérdező kommentje:

csak a ládát a nyúl által kialakított helyre át tettem és bele tépte a szőrt a ládába

szóval nem kéne leidiótázni

2011. okt. 21. 19:41
 9/9 A kérdező kommentje:
ma reggelre megelett a nyulam oda ahova akartam
2011. okt. 22. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!