Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » ISZONYÚ SÜRGŐS! Mi a baja a...

ISZONYÚ SÜRGŐS! Mi a baja a nyuszimnak?

Figyelt kérdés
a kakija fehérre színeződött néhány helyen! a barna golyó minimum felét fehér szín borítja. mitől van? baja történt? előre is köszönöm!
2011. okt. 16. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]


Itt tedd fel a kérdésedet a fórumban, itt nagyobb eséllyel kapsz hozzáértő választ...

Én is itt szoktam kérdezni, és kicsit hasznosabb, mint GYK-n...

2011. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valamilyen epe gond van,szerintem mindenképp állatorvoshoz vidd el holnap. Amúgy nem evett pl papirt vagy amitől fehér lehet a bogyó?
2011. okt. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
anyám mondta, hogy behozta ide a szárítót, és látom, hogy műanyag fehér darabkák vannak bent a ketrecben... ha abból evett/megrágta és ettől fehér, akkor lehet komoly baja? ezer hálám
2011. okt. 16. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet iszonyú sürgős, ha nem állatorvost hívtál...
2011. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószinűleg kijön belőle. Arra figyelj,hogy ha étvágytalan,bágyadt,rosszkedvű,akkor baj van,sűrgősen orvos. De reméljük kikakilja az összeset :) Amig jókedvű és étvágya is van,addig nincs komoly baj.
2011. okt. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből pánikolni... A nyuszi vizelete arról "híres" hogy sok színben előfordulhat, attól függően mit eszik, ami megijeszti a gazdit de az esetek többségében teljesen normális. Könnyen lehet hogy a nyuszi vizelete fehéres, tejszerű volt ami rászáradt a bogyókra. Nálunk is volt már ilyen, semmi baja nem volt a nyuszinak. Ha egyébként eszik, iszik, jó kedvű akkor nincs baj.
2011. okt. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítőkész válaszokat. Most már elmúlt, egyébként tényleg egyáltalán nem étvágytalan szóval jó :) a miért nem állatorvost hívtam biztos nem lehet olyan sürgős-re pedig csak annyit tudok mondani, hogy az állatorvos már nem rendelt, és ha sürgősségit hívtam volna, az anyám szó szerint megver. úgyhogy ha nem ismered a hátteret, szerintem ne...szólj be. Mindenki másnak pedig nagyon köszönöm!
2011. okt. 18. 17:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül kihívni az álaltorvost, néha elég felhívni, hogy megállapítsa, hogy kell-e neki SOS állatorvos, vagy ráér a nappali rendelésig...
2011. okt. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát igen én is erre gondoltam csak azt a számot azt hiszem nem lehet hívni 17h után.
2011. okt. 19. 16:39
 10/10 anonim ***** válasza:

máskor figyelj rá jobban. :)


én vettem egy ketrecet, ahol a lucernát kell neki berakni, ott amellett a kis tároló melletti rácsok be voltak borítva valami gumifélével.. hát a kis éhes nyuszim lerágta. éjjel biztos unatkozott. akkor nekem is fehér volt az ürüléke, mert mielőtt beletettük a ketrecbe a nyuszit, a ketrecet apukám lefújta mésszel(fertőtlenít).

2011. okt. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!