Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a hörcsögpárzás jelei/tünetei?

Mi a hörcsögpárzás jelei/tünetei?

Figyelt kérdés
Van egy kislány hörim, és mostanság ilyen.. cuppogó vagy én nem is tudom milyen hangot ad ki minden reggel, vagyis majdnem minden reggel. Ma is hajnali négykor elkezdte. És most este is csinálja. Ez a úgymond tüzelés jele lehet??:O Értelmes válaszokat legyetek szívesek! köszi!:D
2011. okt. 24. 18:28
 1/4 lovelyne ***** válasza:
ennek semmi köze a tüzeléshez.Rakj be hozzá egy kanegeret ha ráugrik akkor lesz ám cuppogás!
2011. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hörcsögpárzás legbiztosabb jele az emeletes hörcsög.
2011. okt. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor akar párzani, ha megsimogatod és ő megmerevedik és feltartja a hátsóját, minél tovább simogatod a kis hátát annál tovább lesz merev. Olyankor tüzel. Ez a jele.
2011. okt. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz! Köszönöm!

Basszátok meg nekem még sosem volt ilyen állatkám, úgyhogy honnan a fenéből kellett volna tudnom?! Basszátok meg...

2011. okt. 24. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!