Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik a jelei annak. Hogyha a...

Mik a jelei annak. Hogyha a degu most fog fialni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyobb Lesz A Hasa!! :)
2010. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát én nem is gondoltam rá mert azt hittem akkor, hogy fiú, de minden nap emlegettük mennyire irgalmatlanul kövér lett!
2010. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 17. 13:04
 4/8 A kérdező kommentje:
másra gondoltam... pl.: kapar,mert készítené a fészket, vagy valahogy csipog... :D
2010. aug. 18. 10:53
 5/8 anonim válasza:
0%
dagadt és hányik és randa mint te
2010. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pff ^^ akkor nem is ronda... sőt inkább jól is néz ki...0.o

-.-' :D

2010. aug. 19. 16:04
 7/8 P.Vik ***** válasza:

Szia!

nagyon aktiv lesz...fészket épít, rakodik,készülödik...olyan szokatlanul szöszmötöl:D...tegyél be neki papírzsebkendőt...sokat olyan 10-15 darabot ugy hogy szétszedegeted rétegekre, kaphatna még valami puha rongyot is.Éjjel fog megelleni amikor nincs mászkálás és nyugalom van.

Én adok neki ellés elött vagy közbe (ez attol függ milyen a kapcsolatod a deguddal, mennyire engedi és mennyire foglalkozik veled is) fött tojás fehérjét meg kedvenc csemegéket pl. mogyoró,dió, mandula...több lesz a teje.

Ja és reggel majd büszkén fogja mutatni neked hogy mit "csinált":D tessék érte megdicsérni:D:D:D....a kisdeguk már aznaposan jönnek mennek, nézik mit eszik anyu meg ilyenek....kb 1-1,5 hétig ne nagyon rendezkedj a fészeknél, csak ami nagyon pisis büdös azt lopkodd ki töle tiszta zsepiért cserébe:D

Jó degubabázást:D

2010. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2010. aug. 25. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!