Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi bajuk a degujaimnak? (videó! )

Mi bajuk a degujaimnak? (videó! )

Figyelt kérdés

2 fiú külön ketrecben, egymás mellett... Az egyiket kiengedtem rohangálni és ezt csinálták:

http://www.youtube.com/watch?v=lj0cBBdYmEg


Aztán visszaraktam és a ketrecben lévő degu ezt csinálta:

http://www.youtube.com/watch?v=Ck-qwf1puyg

Ilyenkor mi baja van? Vagy mit akar? Segítsetek légyszi!!!


2011. okt. 26. 16:08
 1/8 anonim válasza:
Ne haragudj, hasznos választ nem tudok neked adni, csak ezt: tégy egy próbát, engedd össze őket. Ha félted a kezedet az esetleges karmolásoktól és harapásoktól, akkor húzz magadra kesztyűt, arra az esetre, ha szét kellene választani őket...
2011. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1.video: Engedjetek már ki!!! Szívás, hogy ő kint van, én meg bent!!! Nagylegény vagy, mi?? Bezzeg, ha én is kimehetnék!!! Nem tudom, hogy barátkozni akarok, vagy jól ellátni a bajodat!!! :) :)

2. video: Na, végre, nehogy már neked jobb legyen, mint nekem! :) :) Tiszta ideg vagyok már ettől, még a csuklás is rám jött!!

2011. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell külön tartani őket...sőt társas lények "megőrülnek" egyedül
2011. okt. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Én sem értem, miért vannak külön???? És miért csak az egyiket engeded ki?
2011. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tartozik a kérdéshez, de ezek a ketrecek kicsik egy degunak is, kettőnek meg főleg... a hörcsögöm nagyobb ketrecben van... nagyon mozgékony állatok, kb. ekkora kellene nekik:

[link]

2011. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! Azért nem engedem össze őket mert mag akarják ölni egymást, már próbáltam! :/ A ketrec tudom hogy kicsi, de csak egy hete vannak nálam és ebbe kaptam őket egy bácsitól, majd lesz nagyobb. :)
2011. okt. 28. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg őket összeszoktatni. Nálam egy hétig tartott, azután már gond nélkül elvoltak együtt. Egy olyan helységben engedd ki őket (folyosó vagy fürdő), ami nem nagy, és nincs lehetőségük valami alá vagy mögé elbújni, tehát könnyen meg tudod őket fogni a sétáltatás után. Oda engedtem ki őket minden nap, és közben figyeltem őket, és közbeléptem amikor egymásnak akartak esni. Egy ideig eltart amíg eldöntik ki a dominánsabb, de aztán beáll a béke, és nekik is jobb ha valakivel összebújhatnak, nagyon szociális állatok.
2011. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

1videó:a degu társas lény engedd össze őket és akkor figyeld meg egy idő után meglesznek egymással

2videó:szerintem csak megijedt a kamerádtól és azért csipog

2012. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!