Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha én olyan kisállatot szeretn...

Ha én olyan kisállatot szeretnék, amelyiket sokat lehet simogatni, cirógatni de mégsem olyan hogy alig mozog és ha kiengedem futkosson is és nemcsak cirógatni lehet, akkor melyiket válasszam, az aranyhörcsögöt vagy a dzsungáriai törpehörcsögöt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 5. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha olyat sikerül választani amelyik nem lesz annyira szelíd akkor nem tudod simogatni.

Inkább tengerimalac, törpenyuszi szereti jobban ha sokat simogatják.

2009. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
tudom, csak az a baj h allergiás vagyok a tengerimalacomra:( nyuszit meg nem engednék a szüleim, ezért szeretnék hörcsögöt
2009. máj. 5. 16:16
 3/10 anonim ***** válasza:
aranyhöri mert naobb és nem fél annyira mondjuk ez csak tapasztalat nem bizti h így van de én aranyhörire szavazok
2009. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is az aranyhörire szavazok:)Nekem van,egész kicsi volt,mikor megvettem,félt is tőlem,de foglalkoztam vele,mindig szaglászta a kezem stb...és még soha senkit nem harapott meg,mert megszokta az emberek közelségét!
2009. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekm törpe hörim van meg tengeri malcaom,de törpehöri ,bárs zelid,de nem szereti ha sokat van nyaggatva,nagyon jol elvan ö a maga kis rezidenciáján,mikor kiveszem hoyg megsimizem,pár perc után méár harapdál.hoyg elég,tegyem vissza.tehát,ö nem az a tipikus simogatom egész nap...fajtájú állat. inkább arany höri a kkor.
2009. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. én is inkább aranyhörire gondoltam de mivel nekem még nem volt hörcsögöm csak tengerimalac, ezért nem voltam benne biztos:)
2009. máj. 5. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai Törpehörcsögöt!

Nekem is az van,és nagyon szereti ha simogatják!

2011. febr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Dzsungi...
2011. márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
dzsungi!! Nekem is van de egyszer sem harapott meg
2011. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem is a Dzsungáriai törpehörcsög
2013. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!