Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec elég a kis törpehö...

Ez a ketrec elég a kis törpehörimnek?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2009. máj. 5. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
igen,böven elfér benne,még kettö is.
2009. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban törpehörcsögöt akarsz benne tartani akkor megfelelő. Van neki benne szaladgálóhely meg minden ami kell, szerintem jó. De vigyázz, mert az én hörim is ketrecben van és állandóan beakad szegény mindenhova:S Én már megbántam hogy nem maradt az akviba.....
2009. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fog a rácson kiférni?
2009. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tökéletes nekik ez a ketrec. Nekem ugyan ilyen van, csak kékben, és akarok még egyet venni, de nem kapok sehol. Te hol vetted és mennyiért, ha megkérdezhetem?
2009. máj. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: Szia!A ketrecet a Zoo Domba vettem és akkor még akciós volt szal és 2900.- körüli árért.
2009. máj. 5. 20:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként én nem hiszem hogy kiférne a rácson...elég szűk ahoz.
2009. máj. 5. 20:04
 7/10 anonim válasza:
Igen elég lesz ha nem nagy hörcsögre gondolsz mert nekünk is van otthon egy és még egy iciripicit kisebb is a ketrece tehát elég lesz ne legyél ideges én is nagyobb ketrecet akartam de csak ez volt.
2009. máj. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert a miénk kibújt a rácson nem is egyszer (mi sem gondoltuk, hogy kifér), de csak sikerült neki. Azért vigyázzatok, pláne, ha még gyerek höri. A ketrec egyébként szép, és elég nagy.
2009. máj. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Dávid ***** válasza:

Szerintem meg elég kicsi.

Persze ez attól függ, hogy kiveszed-e naponta, hiszen kutyáknak is elég a lakás, ha kapnak napi sétát:)

Az én egereim terráriuma 50x50-es, h mozoghassanak:)

Nah byee!

2009. máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát még nem tudom kivenni mivel még nincs úgy kézhesz szoktatva....:S
2009. máj. 8. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!