Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ez az aranyhörcsögömtől?

Normális ez az aranyhörcsögömtől?

Figyelt kérdés
Szombaton vettem, azóta szinte állandóan alszik. Éjjel volt fent kb éjféltől 5-ig és kész. Ez változik majd idővel? Mert ha nem, akkor így sosem fog megismerni. :o Arról meg nem is beszélve, hogy azért vettem, hogy néha szórakoztassuk egymást.
2011. okt. 31. 18:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nappal csak enni kelt fel, akkor is félálomban támaszkodott a tálkája szélére, és evés közben aludt el.
2011. nov. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Éjjel hallottam, hogy bulizik, és 2-szer is felkeltem hozzá, de amint meglátott vagy bebújt a házába, vagy az egyik sarokba ment gubbasztani, és mindkét alkalommal el is aludt. Kezdek pesszimista lenni az összebarátkozásunkat illetően. :(
2011. nov. 1. 05:19
 13/15 anonim ***** válasza:

Vedd el tőle a házát, akkor nem lesz ennyire antiszoc. :)

Az enyém elkezdett belepisilni, akkor vettem el tőle, nem élte meg traumaként. Ha elég forgács van neki, akkor abba is bele tudja magát ásni úgy, hogy nem látszik ki, mégis mindig ki tudod venni.

2011. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fél az új környezettől.Egy-két hét alatt meg fogja szokni a helyét, utána persze téged is.:) Ismerkedik, végigszaglász mindent, átvizsgálja új helyét.

Az enyém is nagyon félt eleinte, pedig én úgy vettem őket, hogy épp kinőtt már a szőrük.

2011. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Volt már jópár hörcsögöm, és szerintem ez normálisnak mondható. :) Az enyémek is eleinte napközben csak enni/inni jöttek ki, azon kívül csak aludtak, éjszaka viszont le se lehetett lőni őket..:) Ha ennyire tartózkodik tőled, vedd ki a házát, hogy ne tudjon olyan helyre elbújni, ahol nem férsz hozzá olyan könnyen. Mikor meg kiveszed, óvatosan és lassan nyúlj felé és beszélj hozzá, akkor nem fog félni (annyira). Persze majd hozzád szokik idővel, a természetétől függ, hogy mennyi idő alatt. ;)
2011. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!