Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ez az aranyhörcsögömtől?

Normális ez az aranyhörcsögömtől?

Figyelt kérdés
Szombaton vettem, azóta szinte állandóan alszik. Éjjel volt fent kb éjféltől 5-ig és kész. Ez változik majd idővel? Mert ha nem, akkor így sosem fog megismerni. :o Arról meg nem is beszélve, hogy azért vettem, hogy néha szórakoztassuk egymást.
2011. okt. 31. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát fel lehet azt kelteni... Nem kell rá várni, hogy felkeljen, amúgy is aranyosabb mikor kis álmos :P
2011. okt. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Csomó helyen azt olvastam, hogy ne keltsem fel, mert akkor morcos lesz...esetleg harapós is. Ez az első hörim, azért vagyok ám tanácstalan.
2011. okt. 31. 18:34
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha felkelted napközben, akkor alkalmazkodik idővel az életviteledhez. Az enyém tudja, mikor megyek el munkába, és este is ébren vár, mikor hazajövök.
2011. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A harapás is nevelés kérdése, az enyém soha nem harapott meg, de hónapokba telt, mire magától belemászott a kezembe, hogy vegyem ki.
2011. okt. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Húúú, hónapok múlva mászott bele a kezedbe? És hogy csináljam a kézhez szoktatást? Egyébként keltegetem, szólítgatom, az előbb rám nézett, de szunyál tovább. :( Pedig kis sajt is volt a kezemben, hátha kell neki, de nem...
2011. okt. 31. 18:52
 6/15 anonim ***** válasza:
Simogasd bent, nyúlj alá és vedd ki, futtasd egyik kezedből a másikba, minden nap egyre többet. Most még ne nyúlj hozzá álmában, mert megharaphat, csak akkor simogasd, ha ébren van. Ha megszokott, akkor már álmában is birizgálhatod. :)
2011. okt. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hol simogassam, van olyan testrésze amit esetleg nem ajánlott simizni? Hát, így hogy nem egyszerre vagyunk ébren, így elég nehéz lesz összehaverkodnunk. :( Vagy még az új környezet miatt szunyál ennyit?
2011. okt. 31. 19:10
 8/15 anonim ***** válasza:
A hörcsög eleve éjszakai állat, a vadon élők nappal a föld alá vájt járataikban alszanak.Az enyém is végigdöglötte a napot, és este 10-11 felé kezdett el mozgolódni.Nyugodj meg, ez teljesen normális viselkedés egy rágcsálótól.^^
2011. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Doom synx! A tied sem kelt fel nappal egy picit sem? Akkor mikor tudtál vele foglalkozni? Éjszaka? :o
2011. okt. 31. 20:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha nappal akartam kivenni, vagy elbújt, vagy morcosan ült az asztalomon, és nem csinált semmit. :) Nálam bevált a kézből adott finomság, alma, paradicsom, popcorn.
2011. nov. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!