Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az aranyhörcsög ad ki valamily...

Az aranyhörcsög ad ki valamilyen hangot?

Figyelt kérdés
Olyat, mint például a tengerimalac, olyan sipítozós hangot???
2011. okt. 31. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt hörcsögöm, de az égvilágon semmi hangot nem adott ki, kivéve, ha verekedett a másikkal. :D Akkor is csak csipogott.
2011. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az enyém szokott, néha ha alszik, szerintem rosszat álmodik, és olyan furcsa hangot ad ki, egyébként meg se mukkan
2011. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :)
2011. nov. 1. 15:51
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha verekednek, akkor adnak ki ilyen cincogó hangot, meg amikor még nagyon kicsik és még szopnak, akkor szinte egyfolytában adnak ki hangokat, mint egy be nem olajozott valami, ilyen recsegő hangot sokszor. Amikor már el vannak választva és egyedül vannak, akkor többségében nem adnak ki hangokat, legfeljebb amikor tüsszögnek.
2011. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha megijednek valamitől akkor mint ha valaki megnyom egy gumikacsát, na olyan hangot adnak:)
2011. nov. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. nov. 5. 16:09
 7/13 anonim ***** válasza:

19:09-es vagyok


És van most egy új tapasztalatom ezzel kapcsolatban.

Amikor az egyik hörit külön tettem az anyukájától, el kezdett sírni, egyfolytában kereste az anyukáját, és amikor hozzászóltam, akkor még hangosabban felhívta magára a figyelmet: "tegyél vissza anyához!" :))

Amikor visszatettem azonnal ment az anyukájához és abbahagyta a sírást és nagyon boldog volt!!

2011. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az enyém cincog, általában mikor sokat játszok vele és boldog.
2011. nov. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, és kattog is.
2011. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi!
2011. nov. 15. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!