Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 3 hetes aranyhörcsögöket már...

3 hetes aranyhörcsögöket már kezdhetem különválasztani az anyjuktól?

Figyelt kérdés
8 pici van. Ebből 4-et elkülöníthetek már? Mert nagyon verekednek már. Itt-ott apró sérülések is vannak rajtuk. Már nem nagyon fér mind az anyjához, mindig veszekszenek a cicin is.
2011. nov. 5. 11:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Az egyiknek pl. hátáról egy foltban lejött a szőr teljesen, szerintem kitépték...
2011. nov. 5. 11:37
 2/4 anonim ***** válasza:
Hörcsögöket 4 hetesen szokták leválasztani. De ha már önállóan esznek és nagyon verekednek, illetve az anyjuk sem nagyon tűri már őket, akkor válaszd szét. De figyelj a nemekre és arra, hogy a hörik egyedüli állatok. Saját testvérüket is megölik ha ivarérettek lesznek. Ha többet akarsz meghagyni, külön ketrec kell nekik.
2011. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már 1 hete önállóan esznek.

Fokozatosan fogom őket elválasztani az anyától. Tehát nem egyszerre veszem el tőle mindet, hamarosan akkor meg is kezdem. Tudom, hogy külön kell őket tartani hamarosan. A ketrecek már meg vannak rendelve, csak várnám, hogy jöjjenek már meg. Minden höri külön ketrecben lesz. De egyenlőre csak 2 ketrecem van, ahova szortírozni tudom őket.

2011. nov. 5. 12:26
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, 4 hörit már különtettem, így jelenleg 4 maradt az anyukával.
2011. nov. 5. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!