Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Remeg a degum, le van lassulva...

Remeg a degum, le van lassulva, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Eddig kint a folyosón tartottam, kb +15 C fok van ott. Ma behoztam, és a télen itt fog maradni a szobában. Elkezdett remegni, fél, és nagyon lassan megy, a ketrecben lévő fákról leesik, és furcsán forgatja a fejét. Mi baja lehet? Kérlek segítsetek!! :'((
2011. nov. 6. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet megfázott, ha nem volt helye ahova bebújhat melegedni.

Vagy mérgezés.

2011. nov. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem nagyon értek a degukhoz,nekem a patkányom csinálta ezt,meg volt fázva,nagyon lecsökkent a testhőmérséklete.Ilyen lámpával kellett melegíteni.(de lehet hülyeség és a degudnak tök más a baja..)

Szóval amint tudod vidd az orvoshoz!

2011. nov. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15 fok?! És csodálkozol, hogy nincs jól? Jézus... A degu szobahőmérsékletre való állat, az meg 22-25 °C. Tartsd melegen, és mutasd meg állatorvosnak.
2011. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
van neki háza ahol puha szövet van bent.. :)... nagyon rossz látvány amit csinál .:'(
2011. nov. 6. 17:53
 5/5 anonim ***** válasza:
A 15 fok az akkor is marha kevés. Nem várhatod el tőle, hogy egész nap a puha meleg szövetén gubbasszon, nyilván kiment a hidegbe, mert enni akart, mozogni, ilyesmik. Meg egyáltalán, háziállatot miért tartasz a folyosón, nem azért van, hogy veled legyen?
2011. nov. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!