Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lógófülű törpenyula kinek van?

Lógófülű törpenyula kinek van?

Figyelt kérdés
kosorú lógófülű törpenyulat szeretnénk de nem tudjuk hogy mien nagy gonddal jár akinek van ilyen nyuszija az megtudja mondani hogy mien tulajdonságai vannak vagy hogy mien gyakran kell takarítani vagy ilyesmi? meg hogy ez drága mulatság egy nyuszit eltartani?

2011. nov. 6. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Enyém kosorrú:)

Most 7hónapos,nagyon kedves kis nyuszi,ölbe annyira nem szeret lenni,csak ha ő éppen úgy gondolja.Mikor hazahoztam utána másnap már nem volt félék,jött hozzám.

Szobatisztasággal voltak gondok,de kb 1hónapja már szépen tudja,hogy hová kell menni.Így a takarítás nagyon minimális,kétnaponta kicserélem az almot.A szénát kell összeszedni,mert minig kirángatja a tartóból.Szal a szénát reggel,este szedem össze.Így szép a ketrec.Egy nap 2-3órát szaladgáljon,de minél több annál jobb,ha itthon vagyok akkor egész nap kint van,de ha suliba megyek akkor is 5-6órát.Sokat kell foglalkozni vele.A kezdő cuccok(ketrec itató stb...)az bizony drága..Utána már nem,csak széna kell,táp,alom,zöldség gyümölcs.

2011. nov. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezzetek meg egy tenyésztőt. És tanulj meg központozni. A magyar nyelv nagyon szép, megérdemel annyit, hogy tudd korrekt módon használni.
2011. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nagyon kikívánkozik belőlem...


Kb. nyolcszázadszor teszel fel kérdést a törpenyuszik kapcsán, holott a szülők még meg sem engedték, hogy legyen. Ezzel nincs is semmi baj, csak ezeket már az elmúlt hetekben ezer féle módon/kérdéssel megkérdezted...


Nem tudom hányszor linkeltem be a www.torpenyul.hu oldalt és azt is, hogy ott az ég világon mindent megtalálsz.

Arra nem veszed a fáradtságot, hogy utánaolvass?


Nem vagyok lusta válaszolni, annyiféle kérdés elhangzik itt is a nyuszik kapcsán heti szinten, ha egy kicsit visszaolvasol akár csak itt is, mindenre választ kapsz.


Ha olyan kérdésed van, amire nem találsz választ, természetesen nagyon szívesen válaszolok én is.

2011. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem van!

4500ft a nyúl

15000ft a ketrec

kaja a kilós kb.1500ft(nekünk annyi volt a junior)

Szóval gondold meg és még alom is fogkoptató is kell!

2012. jan. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!