Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerülnek a kisnyuszi...

Mennyibe kerülnek a kisnyuszi első oltásai összesen?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első oltásunk 8 hetesen 4000 Ft volt (ebből 500 Ft a kiskönyv), a második négy hétre rá 3500 Ft. Mindkétszer a Pestorin Mormyx kombinált vakcinát kapta. De én úgy hallottam, hogy az ár orvosonként változó lehet.
2011. nov. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon változó...

Én székesfehérvári vagyok, nem egy dokit felhívtam, hogy mennyibe kerül a kombinált oltás.

A plafon 8000Ft volt és végül 3000Ft-ért találtam a legolcsóbbat.

Érdemes ellátogatnod a www.torpenyul.hu oldalra, ott nagyon sok nyulas van fent és szoktak szervezni csoportos oltásokat is, úgy még olcsóbb lehet!

Egyébként merre laksz? Esetleg hátha tudok ajánlani jó nyulas dokit, mert sajnos nem mindegyik ért a nyuszikhoz... :S

2011. nov. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kecskeméti vagyok
2011. nov. 10. 09:06
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát.. a nyulas orvosok listáján nincs fent kecskeméti doki. Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs olyan doki Kecskeméten, aki értene hozzájuk...

Van egyébként más állatkád is, akin használsz bolha/kullancsirtó spot on-t?

2011. nov. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kutyámnak van kiltix bolha és kullancs írtó nyakörve. Fél évig jó. Mindig az állatorvosnál vesszük.
2011. nov. 10. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Ők fognak egymással találkozni? Nézz utána, hogy a Kiltixnél nincs-e ellenjavallat. Azt tudom, hogy a Frontline-nál van, mert az a nyuszikat meg is ölheti, hiába van a kutyuson, de ha érintkezik a nyuszival, baj lehet belőle...

Mi Advantix spot on-t használunk... (nálunk is nyuszi-kutyus van)

2011. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én debreceni vagyok, a legolcsóbb helyen oltattuk, ott 2700Ft volt külön-külön a két kombinált oltás, a kiskönyvet ingyen kaptuk.
2011. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeretném ha találkoznának és összeszoknának. Köszi a hasznos ötletet a kiltix-szel kapcsolatban! ;)
2011. nov. 10. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!