Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pusztulhatott el 3...

Miért pusztulhatott el 3 kisnyuszi? 2naposak.

Figyelt kérdés
2011. szept. 8. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ennek több oka lehet.Kérlek írj pontosabb adatokat.Az anya hanyadik fialása?Az apa közeli rokonságban áll -e az anyával?Hányan voltak eredetileg?Hányan vannak életbenés milyen állapotban?Milyen fajta nyuszikról beszélünk?
2011. szept. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oroszlánfejű törpenyúl az anya,az apa nem oroszlánfejű,és nem is rokonok.Első vemhessége volt,4 nyuszi született tegnapelőtt. Olyan kis vékonyka volt 1 ami először elpusztult,a másikon láttuk reggel hogy nem valami életképes már,ő is elpusztult,majd mire hazajöttem mégegy,melynek semmi baja nem volt látszólag.Egyébként most,mire egy maradt,kezdett el az anya a szőréből fészket építeni...
2011. szept. 8. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A fészeképítést meg kellett volna neki kezdenie a szülés előtt.Ha jól értem akkor az anyának ez az első alma,első szülésnél sokszor leőfordul hogy nem vállalja a külykeit,még túl éretlen hozzájuk.Ha mind2 nyuszi állófülű vagy mind2 lógófülű akkor genetikailag nincs baj,de ha 1ik ilyen másik olyan akkor az utolsó is meg fog halni nagy valószínűséggel.lógófülűt csak lógófülűvel szabad pároztatni.A nyuszinak adj most sok zöldséget és több vizet+ennivalót valószínűleg lázas szüksége van a folyadékpótlásra.Ne nagyon legyél most körülötte mert avval csak felzaklatod kivéve ha eddig is sok időt töltöttél ott.Ha gondolod írhatsz privátba is ha vannak még kérdéseid (bár én sem túl régóta foglalkozom velük,de már azért valamicskét értek hozzájuk).Szép estét és jó nyuszizást
2011. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!