Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög alá faforgácson kívül...

Hörcsög alá faforgácson kívül mi jó?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy hörit és sajnos kapar a torkom, tüsszögök, szemem viszket a szobában ahol van a terráriuma. Porallergiás vagyok úgyh szinte biztos h a forgács miatt van. Mit ajánlanátok helyette amit tudnék alá rakni? Fontos lenne h olcsó legyen. Homok jó pl?

Volt már évekkel ezelőtt hörim és akkor csak akkor volt enyhe tüsszögés, mikor takarítottam, ezek szerint súlyosbodott az allergiám :S


2011. nov. 9. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Homok nem jó. Csutkaalmot ajánlanám, igaz, drágább, mint a forgács, viszont sokkal jobban tartja a nedvességet, szagokat. Ráadásul a höriknek megvan az a jó tulajdonságuk, hogy egy sarokba wc-znek, így elég csak azt a sarkot kitakarítani egy pár naponta, az alom többi része még sokáig jó lesz.
2011. nov. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pellet! Bár nem a legolcsóbb, de talán attól nem lennél allergiás.
2011. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rakjál beneki wc papírt az neki tetszik nagyon azt csiál vele amit akar és majd meglátod hogy ténykedig vele nagyon fain:DD én mindig csak egy csíkot adok neki és már pofátlan módon követeli van neki csilingje és rángatja ha kell és addig nem hagyja abba míg nem adok neki:S kár volt betanítani
2011. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!