Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisállatot ajánlotok?

Milyen kisállatot ajánlotok?

Figyelt kérdés
szeretnék valami különleges kisállatot
2011. nov. 11. 21:59
 1/5 anonim válasza:
Ha unalmas a macska / kutya ? Vegyél egy vadászgörényt.Ha azt mondják h nagyon macerás tartani meg stb nem kell hallgatni rájuk nem az !
2011. nov. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom,hogy neked mi a különleges,így javaslom a tegerimalacokat,nem macerás a tartása,csak a fogait kell koptatnia(mindig legyen előtte széna),és társas lények.Imádják ha simogatod őket,és nem harapnak,legalább is,nekem van még egyenlőre két félős malacom,és sse haraptak még meg!
2011. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az előző válasz nagyon jó! Őket tudod simogatni. Én most az egeret ajánlanám neked. Nagyon vicces állatok, tanulékonyak, nekem is van négy db lány. Beraksz nekik valamit, egyből rájönnek, hogyan tudnak vele játszani. Rendkívül okosak is, az egyik egeremet megtanítottam egy trükkre, pedig még csak tegnap kaptam őket. Rossz hírük ellenében nagyon tiszta állatok, mosakodnak. Fontos ugyan, hogy ha nem szeretnél azon idegeskedni, hogy hova tedd a kölyköket, akkor csak lányokat vegyél, mert nagyon szaporák.
2011. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem is jók az előző válaszok nem van hörcsögöm tengerimalacom és még van nem az enyém 4 papagály 2 kutya volt 1 nyúl és 1 macska szerintem hörit vegyél nem macerás minden este ki kell venni csak szólok ha éjjeli állatot nem szeretnél akkor tengerimalacot vegyél ja és ne kelsd fől a hörcsögöt soha, nem szereti.Remélem ez a válasz hasznos volt.
2011. nov. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Leguán :)
2012. aug. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!