Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kísállatot ajánlotok?

Milyen kísállatot ajánlotok?

Figyelt kérdés

A nagymamám születésnapjára lenne. Csupán pár feltétel van megszabva:

- ne neszeljen az éjjel

- ne kerüljön sokba a tartása

- lehetőleg szelíd legyen

- éljen legalább 2 évet

És amit ajánlottatok, arról szólnátok néhány szóban? :) Köszi :) Meghálálom :)


2010. ápr. 23. 13:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a hörcsögöt ajánlom. Az lehet, hogy éjszaka fog hangoskodni, de mi úgy oldottuk meg, hogy kiszedtük azt a kereket és nem is volt hangos úgy.
2010. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én nagymamámnak törpehörije van,és imádja!
2010. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hörcsög :)

Esetleg kiscica, a cicák azért nem esznek olyan nagyon sokat, és ha bennt a házban tartja, akkor nem valószínű, hogy megbetegszik, így csak a kötelezőoltások kerülnek nagyobb összegbe =)

2010. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

egy kis törpehörcsög

2-3 évet él, aranyos, ki tudod venni, bár igazából díszállat, éjjel egy picit kaparászik néha,de az nem idegesítő (nekem nem :) ), és veszel egy akvárumot,egy mókuskereket, és akkor már csak egy kis tápot kell venni,de az nem túl drága. ( a mókuskerék inkább zajosabb,de ki lehet venni :) )



meg még az ilyen idősebb néniknek a tengerimalac is tetszik, de az zajosabb,


Szerintem ennek a kettőnek nézz utána a gugliban :)

2010. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
hát szerintem a nyuszi az talán jó lenne...:)
2010. ápr. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

Nos, az én höreszemnek nem volt olyan kereke vagy milye,de így is elég zajos volt :s mind1. a höreszek aranyosak és összeszedik a morzsákat a szőnyegről *-*.

vagy hörcsög vagy valamilyen hal, szerintem :)

2010. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én mamám kifutna a világból ha hörcs9göt adnék neki. A ti mamátok akkor jól bírja. :D
2010. ápr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Sokan írták itt a hörit, de lehet, hogy a mamád félne tőle! Esetleg mielőtt megvennéd tudakold meg valahogy azt, hogy szereti-e! :)
2010. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
valakit a menhelyről...(mindenki boldog lesz)te:mert nem kell sokat fizetni,a menhely:mert lesz hely más állatoknak is..fontold meg
2010. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Nagymaminak én nem vennék kisállatot. Mármint mit tudom én, de nem láttam még olyan öreget aki szeretné az ilyesmiket. Mindegyik kisállat éjjel él. Nekem már volt mindenféle, patkány, egér, hörcsög, tengerimalac, de mind éjjel vakarászott, ugrált, rendezkedett. Ha nem állatkereskedésben veszed hanem tenyésztőnél akkor szelíd bármelyik.

Na mindegy én inkább macskát vennék neki, abból is valami felnőtt példányt (hirdetésekbe ingyen is van mindig), azok már nem olyan rosszak mint a kicsik akik tépik le a függönyt meg minden.

2010. ápr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!