Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögöm bundája zilált,...

Aranyhörcsögöm bundája zilált, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Változatos az étrendje, kap zöldséget, gyümölcsöt, magokat egyaránt, van elegendő vize és naponta több órát mozog. Ketrecét is gyakran takarítom, nem értem mi lehet a baj.


Még csak 1 hete van nálam (most 3,5 hetes),minden nap kézbe veszem, de folyton csak szaladgál rajtam. Mikor és hogyan érhetem el, hogy nyugodtan üldögéljen a kezemben, vagy az ölemben?


2011. nov. 14. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Adj neki fehérjét is. Sajtot sajtkrémet túrót avagy lisztkukacot, de a sajtok túrók is fontosak. Örülni fog neki. a Mienk bomlott a füstölt sajtért..:) Szerintem 10 deka sima füstölt sajtért még a házát is eladta volna..:)


Hogy mikor? Idő idő idő. pár hónap nem árt hozzá még.

2011. nov. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, adjál neki néha fehérjedús ételt is, jól mondja az első válaszoló.


Egyébként nem is tudtam, hogy füstölt sajtot is ehet a höri, én eddig csak sima sajtot mertem neki adni. Füstölt sajtot is ehet?

2011. nov. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igen ehet!


És hidd el kifejezetten szereti...:)

2011. nov. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó, akkor máskor adok nekik olyat is. Néha venni szoktunk ilyen szeletelt füstölt sajtot, ami szendvicsre való.
2011. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!