Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy egér rágcsál a ház falában...

Egy egér rágcsál a ház falában. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az ajtótok feletti részen halljuk, ahogy rág. Be még nem jutott, de szeretnénk, ha nem is jutna. Mit tegyünk?
2011. nov. 23. 09:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy faházról van szó.
2011. nov. 23. 10:14
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugodj bele,az az egér már bent van. (nem fog előttetek rohangálni,persze,hogy elbújik.Egy egérlyuk is a falban szokott lenni nem? )egérfogó vagy macska a megoldás :)
2011. nov. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jabocs,faház! akkor nemtom :D
2011. nov. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy már bent lenne, ugyanis ahol rágcsál, ott nincs sehol lyuk. Meg egérkakát sem találtunk még sehol. Van macskánk idebent, de nem vagyok benne biztos, hogy elkapná. :)
2011. nov. 23. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:

Nézd körbe a házat, hol megy be. Lehet, hogy a tető felől, simán felmásznak a falon is. Elég kicsi lyukon beférnek, csövek mellett, stb.

Azt hiszem, csak a méreg a megoldás, van ilyen kis tasakos protect-b, azt a lyukakba betenni. A csapda akkor jó, ha látod a közlekedési útjaikat, és oda rakod.

2011. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
őSZINTÉN SZÓLVA NEM SZÍVESEN ÖLNÉM MEG... nINCS ESETLEG VALAMI KIFÜSTÖLÉSI MÓD, MINT A VAKONDOKNÁL? uTÁNA PEDIG LEKEZELNÉM A LYUKAKAT VALAMI RIASZTÓSZERREL? vAGY ILYEN NINCS?
2011. nov. 23. 11:49
 7/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, bent maradt a caps lock.
2011. nov. 23. 11:49
 8/10 anonim ***** válasza:
Pár év alatt talán be lehet tömködni a lyukakat, addig meg szétrág és összeszar-pisil mindent. Sajnos ezekkel az élősködő rágcsálókkal nem lehet kíméletesen bánni. Ha majd te is egérszart találsz az ágyadban, meggondolod, nekem akkor telt be a pohár. :D
2011. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet kapni olyan egérfogót, ami nem öli meg a kis egérkét, csak megfogja. Olyan hogy ilyen kis rácsos börtön valójában, ahova be tud sétálni. Belülre beteszel valami finom falatot, egérke bemegy és bezáródik az rács ajtaja és bent marad. Semmi baja nem lesz. Így meg is tudod fogni és bántódás sem esik. Nekem volt valódi házi egerem, megtartottam, így fogtam meg, ha kiszökött. :)
2011. nov. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bejött a hideg, úgyis behúzódnak a melegre, nem tudod elriasztani őket. Csapdákat is csak úgy van értelme letenni, ha ismered az útvonalaikat.
2011. nov. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!