Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögnek...

Dzsungáriai törpehörcsögnek tehetek be textilt?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, kis anyag darabokat teszek be neki, amit bevihetne a házába a széna mellé és jobban kibélelhetné vele. De félek, hogy talán megenné. Tapasztalatok?
2011. nov. 23. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem régen, nem tettem be. Viszont ha veszel réti szénát, akkor azt megeheti, meg fészekanyagnak is használhatja. nem drága dolog.
2011. nov. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogja megenni. Mi a francért enné meg? Max szétrágja. Nem hülye a hörcsög:) Nyugodtan tegyél be neki.
2011. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

megenni nem fogja, de ha megtetszik neki pl az aszaga..stb, akkor bedughatja a zsákjába, és ott ha mondjuk egy cérnaszál ottmarad, és nem jön ki, akkor ebbe akár bele is hallhat. És sajnos az a rossz hírem van, hogy a hörcsögök igenis hülyék. primitív állatok, amelyek ösztönösen cselekednek (persze emellett nagyon aranyosak, én is imádom őket!!! már vagy 14 éve tartok rágcsálókat, hörcsög, tengerimalac, nyúl)

lehet, hogy semmi baja sem történik, de jobb félni, mint megijedni. Én nem kockáztatnám

2011. nov. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 15 éve vannak hörcsögeim és még semmi baj nem volt abból hogy beteszek nekik egy takarót. Rengeteg ágynemű anyagból vagy pizsama anyagból össze van vagdosva szebbnél szebb takaró nekik, mindig ki is mosom őket. És beviszik a házukba, betakaróznak vele, ha fáznak. Akinek nincs háza, az pedig elbújik alá. Akinek van csőrendszere az pedig oda viszi be és úgy takarózik be vele. Szeretik nagyon. Én kicsit akkor szoktam parázni, amikor próbálja betuszkolni a pofazacskójába a takarót: elrágni se tudja és nem is fér be, így félig benne van a másik fele meg kint lóg és azzal együtt szaladgál így, míg meg nem találja a helyét. Ilyen is van, de végül kiveszi szépen, mert rájön, nem fér be a pofazacskójába.
2011. nov. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nekem szíriai aranyhörijeim vannak, tehát velük nekem ez a tapasztalatom.
2011. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Enting ***** válasza:
így van, adj neki szénát!
2011. nov. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem mert megrágja és a cérnában megfullad :/
2012. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!