Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell tudom a hörcsögről?

Mit kell tudom a hörcsögről?

Figyelt kérdés
kapni fogok hörcsöögöt karácsonyra. mit kell tudnom róla? mire kell figyelnem?
2011. nov. 26. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

először is milyen hörcsit fogsz választani? (törpe,arany?)

mennyi pénzt szánnak rá a szüleid?... és ha ezekre kapunk választ tududnk segíteni.:)

2011. nov. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
törpehörcsöögöt. bármennyit költenek.
2011. nov. 26. 14:41
 3/11 A kérdező kommentje:
arany hörcsögöt még nemis láttam fehérváron. ha te láttál megmondanád h hol?
2011. nov. 26. 14:42
 4/11 anonim ***** válasza:

első vagyok:

és a törpehörit ajánlanám..

kell neki egy jó nagy ketrec kb 60x40x60,vagy terrárium 100x50x60-as ezt üvegessel ragasztattasátok(csak azért ekkorát h télleg jól érezze magát)

kell bele egy olyan láda amibe homok van egy olyan amibe olyan 30-40 cm-es faforgács van(lehetőleg présel forgácsot mert abba tud alagutat ásni)

azon kívül a "lakás" többi részébe olyan 5cm vastagon forgácsot és szénát ... fészkelőanyagnak rakjál illatanyag és színezék mentes WC-papírt

játékok: törpehörinek a futókerék legyen 20 cm átmérőjű és fából legyen

aztán mindenféle WC-papírguriga és háztartási papír guriga

soksok fadarabot mászkálási lehetőség...

legyen még házikó is 3db

FONTOS H A "LAKÁSÁBAN" SEMMI NE LEGYEN MŰANYAGBÓL!!!

etetés: hörcsög magkeverék(semmi különöset pl: mangós extra c-vitaminos NE!! csak teljesen normális kimérőset a fressnapfból, vagy ilyen euorp-petes magokat veszel és azokat kevered össze)

alma,répa,ubi,paprika(TV),saláta,(semmi káposztafélét és k-betűvel kezdődőt ill. trópusi gyümölcsök,zöldségek)

fontos h állati eredetű táplálékot is kapjanak szal adjál nekik lisztkukacot,tejfölt,natúr joghutot,és nagyon ritkán trappistát(liszkukacból naponta adhatsz 2-3 db-ot, mindenképp élő legyen... minden kisállatkereskedésben lehet kapni, ja és hűtőben tartsd h ne keljenek ki belőlük a bogarak)

a hörit tenyésztőtől vegyétek hogy ne legyen beteg se semmi baja(a google ba beírod h törpehöri tenyészet stbstb)

ha tudsz németül ezt olvasd el ( [link]

http://www.youtube.com/watch?v=BOK0S26hHzc

2011. nov. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja én 12 éves vagy és a hörim 100x50x60-as terrában lakik van egy 30x50x30-as faláda(persze elöl üveg h lássak is vmit) egy 20x40x10-es homokfürdő és minden ilyen ládába egy vmi fahíd vezet:)
2011. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. csak már meg rendeltük a ketrecet és van benne mókuskerék ami müanyag ház ami színtén műanyag és etető tál ami színtén műanyag
2011. nov. 26. 21:30
 7/11 A kérdező kommentje:
de mi kisállat kereskedésből vesszük a höörit. sztem 1-et kapok de énn 2 akrok
2011. nov. 26. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindent, amit a neten meg könyvekben találsz. Mondom, KÖNYVEKBEN, nem fog kiférni ide válaszként sehogysem.
2011. nov. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a ti véleményetre vok kiváncsi nem a netére

-.-ˇˇˇnyomorékok kímeljenek meg a hülyeségeítől.

2011. nov. 26. 22:22
 10/11 anonim ***** válasza:
na nem elég az amit írtam?:)
2011. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!