Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy fél éves fiú malacnak...

Ha egy fél éves fiú malacnak megmutatok egy 4-6 hetes malacot és nem ideges, nem csattogtatja a fogát, akkor biztos, hogy lány a kicsi? Örült neki, nagy hangzavart csináltak, beszélgettek, izgultak.

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 13:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés...De amúgy nem akarok kismalacokat. Ivartalanításon gondolkodom.
2011. nov. 27. 14:07
 2/6 anonim ***** válasza:

Két fiú malac remekül elvanegütt ivartalanítás nélkül.

Egy malacról nem olyan bonyolult megállapítani, hogy fiú e, de ha bizonytalan vagy akkor mutasd csak meg egy dokinak.


és azért nem volt mérges rá mert kisebb és így megvan a természetes rangsor.

Két malac nagyon örül egymásnak mindig..:)


ezért jó őket párban tartani.

2011. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnézettem dokival, úgy tűnik, hogy lány. :)
2011. nov. 28. 10:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem jó ötlet őket összeengedni...:)
2011. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha lány akkor ivartalanítani kell a fiúcskát, vagy sajnos az egyiktől meg kell válni. Én a kisfiút kigolyóztatnám, hozzáértő orvos, ezt már gond nélkül megtudja csinálni. Így már tökéletes párok lesznek.
2011. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha meg akarod tartani a kislányt, mindenképp ivartalanítsd a fiút. és addig nem is lehet össze engedni őket mert

1. 4-6 hetesen már ivarérett a malacka, bármikor öhm.. csinálhatnak kismalacokat

2. ivartalanítás után a fiúnak alapból nyugalomra van szüksége a varrat szedésig

3. még ivartalanítás után 3-4 hétig nem lehet lány közelébe engedni mert kósza ivarsejtek lehetnek benne

nem olcsó mulatság az igaz, én is így jártam. lány malacom mellé sikerült egy kisfiút szerezni. pár napja ivartalanították a fiút, de még jó ideig nem lehetnek együtt. sok sikert, jó döntést hozz!

2011. nov. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!