Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az h ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h ha egy lány oda van értetek, fel vesz msn re, beszélgettek aztán mikor te is mutatsz érdeklődést felé, már kéretni kezdi magát?

Figyelt kérdés
jó harcolni oké, értem én, na de mégis... Onnantól már nem ir rád nem keres, és olyan mintha elkezdene játszadozni. őhm..lányok hogy is van ez?:DD ez amolyan szeretjük kéretni magunkat mert jó érzés az egónak, de mégsem akarok többet?:D és itt már jön a "modorizált taktikázás" az ismerkedésben amit én személy szerint utálok. Ki kire ir..stb. Ugy veszem észre az emberek emiatt elnyomják az igazi érzésiket, értem ez alatt nem azt teszik amit szivük szerint tennének, vagy pl mikor legszivesebben rá irnának de nem teszik mert akkor már nem lesznek elérhetetlenek stb...
2011. jan. 10. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ilyen van. Azt hiszi, attól lesz kívánatosabb, hogy teszi az eszét, és nem attól, aki ő valójában. Nincs önbizalma, nem hisz igazán magában, és mindenféle hülye "női praktikákat" alkalmaz a siker érdekében. Megjátsza magát. Kerüld el messziről.

22/L

2011. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

mhm, van benne valami:d csak elég kiábrándító..főleg mikor ez kiderül h szándékosan teszi.


Nekem is volt már olyan lánnyal dolgom akinek rosszul estek dolgok tőlem,(megjegyzem azok részemről nem szándékosak voltak, meg apróság is) majd mikor mondtam neki h, kicsim xy órakkor ott leszek egy fél órát kellett volna rám várnia, közölta h ő én rám nem fog várni. Pff utólag elmondta h direkt csinálta mert én megbántottam valamivel:s azt sem tudtam miről volt szó...:D vagy pl hányszor nem jött el a találkára csak azért mert....szal a taktika miatt. Aztán azt vettem magamon észre h én is elkezdtem ezt vele tudatosan csinálni, és már romlottak is el a dolgok...pedig én sose voltam azelőtt ilyen. Egyébként ahogy megismertem, valóban full önbizalomhiányos volt.

2011. jan. 10. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazat kell,hogy adjak az elso válaszolónak,lehet hogy a csaj teszteli magát.De viszont az is lehet,hogy csak azért vett fel az msn-re,mert ismer téged.
2011. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem csak azért vett fel mert ismer:D ez bíztos:)
2011. jan. 10. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!