Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsög ( Mezei ) Miért eszi...

Boglárkaaa80 kérdése:

Hörcsög ( Mezei ) Miért eszi meg a kicsiket? Miért ilyen sokan vannak? Mikor lehet őket megfogni?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelött láttam amikor ...-tak a hörcsögeim. És én úgy tudtam, hogy 3 hét a terhességi idő... Egy keddi napon történt a dolog .. és onnan számított 3 hét de ma ( 2011 12 08 ) megszülte a kishöriket ! Ez az első szüláse és láttam a kicsiket vagy 10-15-en vannak... Pont láttam amikor leharapta a kicsinye fejét és megette miért van ez ? mikor lehet akicsiket megfogni?
2011. dec. 8. 20:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Szia harmadik :)

Igen gondoltam :) De most nem harap, hogy a kicsik megszülettek csak néha-néha...de mielött a babák születtek volna az elött igen :)

2011. dec. 11. 20:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy mezei hörid van, de akkor sem az van tonnaszámra a kereskedésekben :D
2011. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tegyél már fel képet légyszi róluk! Komolyan kíváncsi vagyok. Valahogy nehéz elhinni, hogy mezei hörcsögöt árulnak kereskedésben. A hímet kivetted, ugye? Egyébként nem 3 hét, hanem kb. 16-18 nap a vemhességi idő.
2011. dec. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


1. Nem tudom, hogy kell képet rakni fel !

2. Képzeljétek a 10 kicsiből már csak 9 van :(

3. amikor megszülettek a kicsik láttam köztük egy nagy hasút azt hittem, hogy ez majd visszaszívódik vagy ilyesmi...

De nem..sajnos nem..tegnap elött anyum észrevette, hogy az egyik kicsi lába az égnekállt .. a feje a forgácsban a lába meg az égnekállva... kivettük.. és a hasa vagy 3x nagyobb volt mint a többinek :( Mitől lehet ez?

2011. dec. 17. 20:18
 15/16 A kérdező kommentje:
Jajj már szőrösek... am igazad van .. nem tonna számra adják tenyésztőtől vettem..
2011. dec. 17. 20:23
 16/16 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu-ra felrakod és belinkeled ide.
2011. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!