Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac szénarács probléma?

Tengerimalac szénarács probléma?

Figyelt kérdés
Vettem ma egy "szénatartót, vagy szénarácsot". Majdnem teljesen lapos. Ezt most össze kéne hajtogatni vagy mi? Mondtam az eladónak hogy olyan kéne, amit belülre is tehetek mert még kicsinylem a malikat ahhoz, hogy elérjék ha a rácsra teszem (vagy a tárca magas, mind1). Kampós a vége és az alja kiáll 2 drót és így kéne valahogy beszorítani a szénát. Fressnapfban vettem. Valaki tudna segíteni?
2011. dec. 8. 21:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Rosszat vettem? Valakinek van esetleg ilyen vagy ehhez hasonlóval tapasztalata? Tönkre tenni sem akarom:S
2011. dec. 8. 21:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a ketrecre kell akkor ráakasztani ha kampós. Vagy nem tudom...
2011. dec. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
képet mutatnál róla? én elképzelni se tudom milyen lehet.
2011. dec. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom lefényképezni, de még találni sem találok olyat:S Teljesen hozzá szorítja a rácshoz a szénát. Hát passz, én sem ilyenre gondoltam de az eladó azt mondta ez jó:/ Ennyit erről:S
2011. dec. 9. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt elvileg a rásony kívülre kell a kampókkal ráakasztani, és akkotr ők fogják onnan kihuzogatni a szénát
2012. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*rácson
2012. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!