Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kaphat a hörim káposztalevelet...

Kaphat a hörim káposztalevelet, petrezselyemgyökeret, retket?

Figyelt kérdés
Mivel boltban vagyok gyakorlaton, hoztam neki egy kis retket, káposztalevelet(ezt kaphat?), petrezselyemgyökeret. Már nagyon szelíd a kis hörikém, és imád mókuskerekezni.
2009. máj. 16. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én semmi "K" betűset nem adnék neki (karfiol, káposzta, kel stb.) mert ezek még az embert is puffasztják.

Retket csak akkor, ha nem csíp, kóstold meg előtte. Petrezselyemgyökeret meg eszembe nem jutna adni.

Amit adj: s.répa, alma, saláta levél, uborka.

2009. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm. A retek nem csíp, megkóstoltam:)

Akkor a többit kilököm:)


Köszönöm a választ.

2009. máj. 16. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:

elmondom én mit adok neki enni,talán segitek.na tehát:

alma, sajt(de csak kemyénet,mint pl tarpista),uborka,paradicsom,naransc mandarin,s.répa,cokorborsó,paprika,dió,eper,szilva ,cseresznye,dinnye,pitypanglevél,salátalevél,háztartási keksz.

2009. máj. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
narancsot és mandarint semmiképpen.Meghalhat tőle ugyanúy mint a kápitól.Ha nem hiszed akkor ird be itt h mandarin v naarancs volt már ilyen kérdés mindenki azt mondta h nemlehet adni neki
2009. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor az előtted lévő hozzászólónak,hogyhogy él?
2009. máj. 16. 18:38
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó előttinek: köszönöm a választ. Sok kérdésemre kaptam választ:)
2009. máj. 16. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
15: 39 -es vagyok. én tényleg adtam neki narancsot is meg mandarint is és hál istennek nincs baja,pedig már lassan 2 és fél éves ami egy törpehörinél szép kor.
2009. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!