Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Torma és hörcsög? Nem lesz...

Torma és hörcsög? Nem lesz baja, ugye?

Figyelt kérdés

A párom vacsi után kiengedte a hörinket, még nem vittem el az asztalról a tányérokat.

A vajazókés tele volt extraerős tormával, a vakarcs pedig szabályosan lenyalogatta róla, mintha nem is zavarná hogy csíp.

Szerintetek lehet valami baja tőle? Most rendesen fel van pörögve.


2011. dec. 9. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ti felengeditek a hörcsögöt az asztalra? :) Egyébként nem hiszem,hogy lesz valami baja :)
2011. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát, felengedni nem kell, felengedi ő magát, nagyon ügyesen mászik. De nem zavar, tiszta jószág, nem "potyogtat" a ketrecen kívül... mondjuk az már nekem sem oké hogy belemászik a tányérba :D

Szeretjük kiengedni, nagyon kézhez szokott kedves vakarcs, sokszor ránk is feltornázza magát ha leülünk :)


Azért kicsit aggódok érte, az előbb kiitta a fél itatót, és elvonult a házába... azért ha én ennyi tormát ennék magában, biztos fejreállnék tőle :D

2011. dec. 9. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja értem :) A mieink is nagyon kézhez szokottak voltak :) Hát lehet,hogy most sokat iszik alszik egyet és akkor mikor megint felkel akkor minden oké lesz :)
2011. dec. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na hogy van a höri?
2011. dec. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, jól van :)

Tulajdonképpen túl jól is, nyitva felejtettem a kajásdobozát, aztán már csak azt láttam, hogy kétszer akkora a feje, mint normálisan :D

2011. dec. 11. 21:01
 6/6 anonim ***** válasza:
:DDD
2011. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!