Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Borzasztóan büdös a hörcsögöm...

Borzasztóan büdös a hörcsögöm ketrece. Tegnap takarítottam ki alaposan az egészet, de mára megint undorító szaga lett. Mit csináljak? Ez már hetek óta így megy. Nincs valami hörcsögszagtalanító?

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 18:49
 1/7 anonim válasza:
Kifertőtlenítetted már?
2011. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Platypus ***** válasza:
Ez nem normális. Egy megfelelően tartott hörcsög ketrece a legdurvább nyári melegben is csak napok után büdösödik be. Mivel almozol és mivel eteted? Mekkora az a ketrec?
2011. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen kifertőtlenítettem és forró vízzel is kiöblítettem. Nem hatalmas a ketrec, de pont elég a hörcsögnek. Nagyon változatos az étrendje, magokat, gyümiket, fehérjét, zöldségeket eszik.

Amúgy a pisije a büdös, sötét színű és kegyetlen büdös. Pedig mindig tele az itatója, és még beraktam neki egy plusz tálkát tele vízzel, ha nem az itatóból akar inni.

2011. dec. 7. 21:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Mekkora az a pont elég? Centiméterben add meg légyszi. Nagyon fontos, mert ha nem megfelelő helyről szerezted az információt, hogy mekkora elég egy hörcsögnek, és túl kicsit vették, akkor simán lehet az a baj. Kis ketrec sokkal gyorsabban büdösödik, mint egy tényleg megfelelő méretű.
2011. dec. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a pisije sötét és büdös, akkor én azért megmutatnám állatorvosnak is...
2011. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Boglárkaaa80 válasza:
Szia ! Nekem is vannak hörcsögeim :) Ők is borzasztóan büdösek !! Elvittem állatorvoshoz de azt mondta, hogy a büdösség az természetes ... Lány a hörid vagy fiú ? Mennyi idős ? Ha lány és idősebb 3 hónappnál akkor ivarérett ! Ha fiú ... ez tény minden fiú ( Állat ) -nak pl. kutya macska, meg ilyeneknek mindig büdösebb mert más a hugy leadása !
2011. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lány, de még nincs 2 hónapos. nem hiszem, h ivarérett
2011. dec. 10. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!